Jdi na obsah Jdi na menu
 

Vyhlídky v Bones: Co přinese budoucnost?

Vyhlídky v Bones: Co přinese budoucnost?

20.8.2008 | by gilly8


Kristin z E'Online sepsala zajímavý článek, ve kterém shrnula informace o nadcházející 4.sérii. Je založený na rozhovoru s tvůrcem seriálu Hartem Hansonem a producentem Barry Josephsonem. A tady máte překlad článku o tom, co nás v nadcházející 4.sérii čeká:


 • Londýnská dvojepizoda : Pokud Vás zajímá, co naše hrdiny přivádí do Anglie, David Boreanaz Vám tuto otázku zodpoví: "Brennnová bude přednáší na Oxfordu a já budu jednat se Scotland Yardem. Dcera amerického obchodníka žijícího v Londýně je zavražděna a my vytáhneme z Temže její auto - a tenhle případ spojí Scotland Yard, FBI i forenzní tým ve snaze najít vraha." (Pozn překl.: Booth přijíždí do Londýna právě na žádost otce zavražděné dívky, který si vyžádá přítomnost FBI při vyšetřování)

 • Zahraniční aféra : Detektivní práce není tím jediným, co bude v plánu... dočkáme se i nějakého toho flirtování. Emily říká: "Přednáším na Oxfordu, kam jsem byla pozvána doktorem Ianem Wexlerem (Andrew Buchan) - dalším forenzním antropologem, lépe řečeno nejlepším forenzním antropologem v Londýně. Přednáším o přestavbě intersticiálních kostních plotének, což je jedno z mých oblíbených témat. Booth u mé přednášky usne, a to mě naštve." Ale nebojte se, že by Booth ustoupil ze scény. Jak říká David Boreanaz: "Ian Wexler je tu ten chlápek přes forenzní vědu a vyjede po Brennanové - což je sice fajn, ale také mě to bude pěkně vytáčet."

 • Přitažlivost: A co po zbytek roku? Hart potvrdil, že ve 4.sérii se Booth a Brennanová spolu ocitnou v horizontální poloze: "Opravdu uvidíme Bootha a Brennanovou společně v posteli. Nahé. Může jít o závěr série, ale také nemusí..."

 • Osudy zasnoubených: Ve 4.sérii očekávejte, že se vyostří milostný trojúhelník mezi Angelou, Jackem a Birimbauem. Hart tvrdí: "Angelin pohřešovaný manžel, Birimbau, se objeví a přinese s sebou pestré rozmíšky. Doufám, že to nebude přesně to, co každý očekává. Doufám, že lidé budou čekat, že to pro všechny dobře dopadne nebo že se kvůli Birimbauovi Angela s Jackem rozejde a já vám rovnou říkám, že to nebude tak ani tak."

 • Drazí zesnulí Pokud se obáváte, že Zack bude zapomenut - ať už týmem či producenty, tak se můžete uklidnit. Podle Harta: "Nebudeme Zacka nahrazovat... Eric a já jsme dobří přátelé. Eric je v pohodě. Zack až tak moc ne, ale Eric je v pořádku. Počítáme s ním při nejbližším srpnovém natáčení." Se Zackem se setkáme v ústavu pro duševně choré, kde nyní pobývá...

 • Mláďata v Bones: Podle výkonného producenta Barryho Josephsona: "S novými internisty si toho užijeme spoustu," odkazuje tak na množství absolventů, kteří budou procházet laboratoří v Jeffersonu a budou se věnovat činnostem, které dělával Zack. Jak říká Josephson: "Některé z internistů uvidíme opakovaně a uděláme asi to, že budeme sledovat komunity fanoušků seriálu a zjišťovat, kdo a proč se lidem líbí - a to nakonec může velmi ovlivnit naše rozhodování. "

 • Noví lidé a nová místa: O zbytku týmu Hart říká: "Sweets si najde přítelkyni. Cam má za sebou minulost a díky ní přistupuje k životu určitým způsobem - a my se to pokusíme rozebrat a ukázat trochu blíže, kým je."
  Místa natáčení se letos rozšiřují. Barry Josephson říká: "Myslím, že seriál letos skončí na mnoha jiných lokalitách ve Washingtonu než jen v nám známé restauraci. Budeme točit na různých místech a také na place studia FOX."
  A pro všechny zámořské fanoušky Bones máme dobré zprávy: můžete si začít dělat plakáty "Miluju D.B.", protože hvězdy seriálu Bones / Sběratelé kostí se můžou podívat třeba zrovna do Vašeho státu. Barry prozradil, že po úspěchu londýnské výpravy: "Natočíme více zahraničních epizod. Výlet do Londýna byl na návrh studia, ale když se podíváme na to, jak dobře si vedeme v jiných zemích, tak to prostě dává smysl. Nedávno jsem docela dost cestoval a viděl jsem Bones vysílat ve Francouzské Polynésii a na Novém Zélandu. A Brennanová je přece forenzní antropolog, takže může cestovat kamkoliv - a to by určitě měla!"

Tolik tedy informace od Kristin. Do 1.dílu 4.série zbývá už jen 14 dní a já nevím jak vy, ale já už se začínám opravdu hodně těšit:-).

Zdroj: E!Online.


Linkuj!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář