Jdi na obsah Jdi na menu
 

Úvodní strana > Novinky > Novinky - listopad 2011

 

Ukázky z epizody 7x02 The Hot Dog In The Competition

8.11.2011 | by gilly8


Ve čtvrtek 10.listopadu 2011 se v USA vysílá další epizoda 7.série - 7x02 The Hot Dog In The Competition. Abyste se měli na co těšit, můžete se mrknout na promo a také na 4 sneak peeky. Máme tu nového internistu a vrací se Caroline. A Brennanová se snaží na svět dívat Boothovýma očima - to znamená, že pořád myslí na sex:-). Už to je dostatečné lákadlo. Následuje podrobnější obsah epizody:

Jeffersonský tým identifikuje ostatky šampióna v pojídání hotdogů - a to jen několik dnů předzačátkem soutěže jedlíků s odměnou pro vítěze v hodnotě 10 tisíc dolarů. Prvotřídní práce nového internisty a zároveň bývalého mladistvého delikventa - Finna - spojí podivný důkaz nalezený v břiše hada se zákony fyziky a nakonec pomůže vyřešit celý případ. Navzdory vynikající práci v laboratoři se Finn setkává s nepřátelstvím a skepsí, až to nakonec Cam donutí zamyslet se nad správností rozhodnutí dát mu šanci začít nový život. Mezitím Brennanová odzbrojí Bootha oznámením o jejich dítěti. Aby ulevili napětí mezi nimi, oba souhlasí, že se na chvíli pokusí dívat na svět z perspektivy toho druhého.A teď slíbené sneak peeky:

Zdroj: FOX Broadcasting

Valid XHTML 1.0 Transitional Přidat.eu záložku

 

Náhledy fotografií ze složky 7x02 The Hot Dog in the Competition

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil 4.0 breaks captchas of Google, Facebook, Yandex, VKontakte, and 8400 others!

(LatonyaInvaf, 26. 3. 2018 11:37)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.