Jdi na obsah Jdi na menu
 

Úvodní strana > Novinky > Novinky - červen 2009


Soutěž o NEJ hudební videa začíná!

Soutěž o NEJ hudební videa začíná!

15.6.2009 | by gilly8


Svá hudební videa na téma Bones můžete zasílat od 15.6. do 5.7.2009. Následné hlasování proběhne od 7.7. do půlnoci dne 12.7.2009. Výsledky se dozvíte 14.7.2009.

A jaké je zadání: Vytvořte hudební video na téma "Bones". Musí se jednat o Vámi vytvořené video. K jeho vytvoření používejte výhradně materiál ze seriálu Bones - videosekvence, příp. obrázky (ty ale jen k doplnění videosekvencí). Video musí být podkresleno hudbou - její výběr je zcela na Vás. Zaměření videa a postavy v něm obsažené jsou též Vaší volbou. Video se může odehrávat v jakékoliv časové rovině - i alternativní a může upravovat či měnit děj seriálu. K vytvoření videa můžete použít jakýkoliv Vám dostupný editační program. Výsledné video musí být ve formátu *.avi. Každý soutěžící může poslat maximálně 2 videa. Musí se jednat o nová videa - tzn. nesmí být publikována na jiném webu. Po skončení soutěže bude Vaše video natrvalo uveřejněno na tomto webu.

1.cena: Oficiální průvodce 1. a 2.sérií Bones (v angličtině)

Jak se přihlásit: videa mi buď pošlete na mail a nebo je uložte na http://uschovna.cz/ a pošlete mi odkaz na e-mail: zaneta.j1@seznam.cz ve výše uvedeném termínu. Pozdě došlá videa nebudou do soutěže zařazeny.Přidat.eu záložku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář