Jdi na obsah Jdi na menu
 

So Fresh, So Fox Photoshoot 2008

So Fresh, So Fox Photoshoot 2008

26.8.2008 | by gilly8


David Boreanaz a Emily Deschanel se zúčastnili promo focení stanice FOX s názvem "So Fresh, So Fox Photoshoot 2008", která má za cíl představit nejžhavější tváře aktuální sezóny FOXovských show.

Kromě nich se na focení objevili i tito další herci a herečky: Olivia Wilde, JB. Smoove, Eliza Dushku, Jerry O’Connell, Anna Tory, Thomas Dekker, Joshua Jackson, Shirley Manson, John Francis Daley, Niecy Nash, Amaury Nolasco, Dichen Lachman, Emily Dechanel, Omar Epps, Molly Stanton, Enver, Gjokaj, John Noble, Annie Wershing, Leven Rambin, Lance Reddick, Spike Feresten, Jolene Purdy, Jesse Spencer, Lena Headey, Carlos Bernard, Kym Whitley, Fran Kranz, Lisa Edelstein, Summer Glau, Jesse Tyler Ferguson, Peter Jacobson, Sarah Wayne Callies, Harry Lennix, Daminic Purcell, Kal Penn, Tahmoh Penikett. Richard T. Jones, Dave Franco, Wayne Brady, Olivia Williams, Jasika Nicole, Kirk Acevedo, Brian Austin Green, James Hiroyuki Liao, Jennifer Morrison, Gordon Ramsay, Cress Williams a Mark Valley.

Ve FOTOGALERII máte foto jak Emily, tak i Davida (plus navíc fota TJ Thynea, Michaely Conlin a Tamary Taylor, kteří na videu nejsou, ale FOX je zařadil též mezi své hvězdy) a také si můžete z megaupload.com STÁHNOUT VIDEO z této akce, kde se David s Emily několikrát mihnou (má něco přes 20 MB - stačí jen vpravo nahoře zadat 3místný kód a můžete stahovat).

Zdroj: FOXflash.com

Linkuj!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář