Jdi na obsah Jdi na menu
 

Úvodní strana > Novinky > Novinky - leden 2010


Sex, manželství a zápletka, která diváky zvedne ze sedadel!

Sex, manželství a zápletka, která diváky zvedne ze sedadel!

11.1.2010 | by gilly8


Michael Ausiello z EW.com přišel s několika zajímavými spoilery k druhé polovině 5.řady seriálu Bones. Už z minulosti víme, že v aktuálním díle se některá z postav bude muset potýkat s pozitivním těhotenským testem. A aby toho nebylo málo, prý se ke konci 5.série dočkáme i svatby. Potvrdil to výkonný producent seriálu Bones - Stephen Nathan. Nicméně neprozradil o koho půjde či za jakých okolností ke svatbě dojde.

A co se týká Bootha a Brennanové, tak dle Nathana prý v jejich vztahu dojde k drastickému obratu - a to v návaznosti na dění ve 100.epizodě seriálu. "Po 100.dílu přehodnotí svůj vztah. A vydají se zcela jiným směrem, než jsme zatím v aktuální sérii viděli," prozrazuje Nathan. "Po většinu série jsme viděli Bootha bojovat se svými city k Brennanové. A myslím, že po 100.epizodě dojdeme k určitému rozřešení. Oba dva čeká nový směr jejich cesty."

Ale nečekejte, že by výše uvedené znamenalo, že se Booth s Brennanovou vyspí. "K tomu v této sérii nedojde," kazí radost Nathan. "Myslím, že jejich vztah nabere neobvyklejší směr. Bude to mnohem zajímavější než konzumace jejich vztahu. V každém to vzbudí větší emoce."

Takže...co si z toho vzít? Těhotenství a svatba spolu mohou souviset. Co myslíte - koho se to bude týkat? Já jsem těhotenství nejdříve tipovala na Michelle, Daisy či Angelu. Svatbu bych viděla na Sweetse a Daisy. Booth s Brennanovou je zcela mimo hru a pak už zbývá jen Angela s Hodginsem nebo Wendellem. Ale pokud by se svatba týkala Angely, byl by děj velmi uspěchaný. Takže zůstávám u Sweetse a Daisy. A co se týká změny vztahu mezi Boothem a Brennanovou nemám z toho úplně nejlepší pocit. Vzpomněla jsem si na jedno interview, ve kterém David říkal, že Booth klidně může v druhé půlce série zjistit, že Brennanovou nemiluje. Brala jsem to jako vtip, ale kdo ví. Nicméně raději nebudu spekulovat - minulou sérii se tu spekulovalo víc než je zdrávo a pak byla spousta lidí z vývoje děje zklamaná. Takže tenhle spoiler beru jako informaci, na kterou si vzpomenu, až se něco bude dít a do té doby se nechám raději překvapit:-).

Zdroj: EW.com.Přidat.eu záložku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

komentář

(Vokounka, 15. 1. 2010 13:43)

Na Wendella a Angelu jsem s tím těhotenstvím myslela taky. Ale jak říkáš, svatba by byla moc uspěchaná, tak se taky přikláním k Daisy a Sweetsovi.
A ta drastická změna vztah Boooth-Brennan se mi taky vůbec nelíbí.. nevypadá to dobře.. jestli je od sebe odtrhnou, tak asi půjdu tvůrce seriálu zastřelit:D

...

(vero, 14. 1. 2010 19:20)

začína to vyzerať zaujímavo má sa vrátiť jared s novinkou, čo ak sa žení on? Nebude mať Booth depky že sa jeho mladší brat žení skôr ako on a to ani nemá dieťa??

súhlasím s ali

(vero, 13. 1. 2010 20:06)

áno aj ja sa pripájam moc ďakujem gilly8 si super baba :P

...

(ali, 13. 1. 2010 18:46)

vyzerá to zaujímavo, Michelle tehotná, to hej, aj podľa mňa, ale tá svadba u nej, hmm, neviem, nezdá sa mi to; a chcem gilly8 poďakovať za všetok preklad a čo pre nás robí

čo keby?

(vero, 13. 1. 2010 12:54)

A čo keby sa tá svadba týkala tempinho brata Rasa a jeho priateľky?? alebo Caminej dcéry Michelle, pretože niekto má čakať bábätko a podla mňa je to to ona, takže svadba mi pripadá ako logický krok, vám nie??

svatba

(Ajka, 11. 1. 2010 22:58)

a nebo to bude svatba v opilosti, ale to by bylo na Harta dost neoriginální :-D

.

(Xeninka, 11. 1. 2010 21:24)

Svatbu po pečlivém uvážení tipuju u Sweetse s Daisy, u ostatních by to bylo fakt uspěchané.