Jdi na obsah Jdi na menu
 

Úvodní strana > Novinky > Novinky - září 2010


Rozhovor s TJ Thynem pro Starry Constellation Magazine

Rozhovor s TJ Thynem pro Starry Constellation Magazine

28.9.2010 | by gilly8


Jamie Steinberg ze Starry Constellation Magazine si povídala s TJ Thynem o jeho aktuálních projektech a roli Hodginse v seriálu Bones / Sběratelé kostí. A tady máte překlad rozhovoru:

Na kterých projektech v současné době pracujete?
TJ: Natáčím šestou sérii Sběratelů kostí (právě teď děláme na 6.dílu). Píšu scénář ke čtyřem webovým seriálům, které budu produkovat přes Theatre Junkies Productions (moje produkční společnost, která produkovala "Validation", jež má na Youtube přes 4.1 milionu shlédnutí a každý týden tento počet naroste o nějakou tisícovku. Páni!). Kromě toho mám 4 krátké filmy, které s Theatre Junkies natočíme do konce roku 2010 a film Shuffle, kde hraju s Tamarou Taylor [pozn.překl.: a také s Patricií Belcher, kterou známe jako Caroline], který je připravený vycestovat na filmové festivaly. Ještě se rozhodujeme, kde se odehraje premiéra. Také teď učím a koučuju, když mám trochu volna, což není moc často, ale snažím se hledat skulinky. Já vím, já vím, moc nestíhám spát, ale jsem teď hodně nabuzený. Spánek se přeceňuje...ale to nemyslím vážně.

O čem bude nová řada seriálu Sběratelé kostí a co čeká vaši postavu - doktora Hodginse?
TJ: Hodgins bude otcem!!! Není to úžasné?! S Angelou jsme si zjevně v Paříži hodně užívali - tak jak by si měl užívat každý pár, že? A puf, je těhotná! Jack je z toho úplně u vytržení. Je strašně moc nadšený. Bude jeden z těch neskutečně skvělých otců, kteří dětem kupují vše, co vidí, vykrmují je, učí je vše, co umí, chodí na všechny zápasy a zažívají různá rodinná dobrodružství. I když ještě stále neznáme celou Jackovu minulost jako jediného dědice korporace Canteliver, která má hodnotu miliard dolarů (pořád jsem zvědavý, zda se někdy dozvíme, jak zemřeli jeho rodiče), určitě se postará o to, aby jeho rodina, kterou s Angelou má, byla šťastná, zdravá a aby drželi vždy pohromadě. Ale mluvíme tu o Jackovi a Angele. Takže - jak je znám - těhotenství nebude procházka růžovým sadem. Ti dva si musí vždycky všechno vybojovat. Ale o to jde - o to podstatné se musí bojovat, ne? Ale uvidíme. V současné době je Hodgins zamilovaný do Angely a nadšený, že bude otcem.

Jaké výzvy vám role Hodginse přináší?
TJ: Jackovy dialogy. Viděla jste, co všechno musím říkat?! Dal jsem dohromady video, které se jmenuje "TJ Thyne - Bones: prvních 5 let Jacka Hodginse v 5 minutách". Udělal jsem takový krátký medailonek, který se soustředí na Jackovu hantýrku. Zdá se, že to lidi baví. Tolik latinských výrazů...

Jak zvládá herecký štáb udržovat chemii na obrazovce i po tolika letech?
TJ: Jsme dobří přátelé a myslím, že to je ten hlavní důvod. Jediným problémem je, že se pořád rozesmíváme a je těžké natočit nějakou scénu. Člověče, dovedete si představit, jaké by to bylo, kdybychom měli natočit s touhle partou komedii s jedou kamerou?! Nikdy bychom nic nenatočili, protože bychom se strašně smáli. S Michaelou a Tamarou jsme v pátek točili scénu a ne a ne ji dokončit bez výbuchů smích. A přitom ta scéna je v podstatě plná těžko vyslovitelných vědeckých termínů. Ale vezměte na to herce ze Sběratelů kostí a hned začneme prskat smíchy - i když jasně že ne ve finální verzi. Máme opravdu skvělé střihače. I my jsme samozřejmě velcí profesionálové a scény zvládáme většinou rychleji, ale zažíváme při tom spoustu krásných chvil. Miluju hraní a tyhle lidi, se kterými se při tom každý sen potkávám. Není to skvělé, na to, že jde o "práci"?

Jak to vidíte s životností seriálu?
TJ: 35 sérií, zlato! Ha! Doufám, že nás ještě čeká nějaký ten rok. Bylo by fajn hrát Jacka ještě nějaký čas, ale museli bychom samozřejmě přilákat dost diváků. Takže bez dalšího povyku...ehm...odkašlu si a křičím z plných plic: 'Sledujte Sběratele kostí! Sledujte Sběratele kostí!' Fungovalo to? Doufám, že ano.

Proč si myslíte, že se lidé na Sběratele kostí dívají?
TJ: Hart Hanson, Stephen Nathan a celý scénáristický tým odvedli skvělou práci na tom, aby postavy zůstaly stále zajímavé pro diváka. Je to seriál postavený převážně na jednotlivých postavách. Jistě, odehrává se ve forenzním světě, ale televizi si zapnete, abyste týden po týdnu sledovali vztahy těchto šesti lidí. Vnitřnosti, vraždy, kosti a krev jsou bonus navíc. Proto si myslím, že se lidé dívají. Chtějí prostě vidět, zda se Brennanová dá s Boothem dohromady (v což doufám), co budou tento týden řešit Sweets či Cam a jak spolu budou vycházet Jack s Angelou. Když nic jiného, tak to jsou důvody, kvůli kterým se dívám já!

Jste součástí světa Twitteru. Proč je pro vás tak důležité ho používat?
TJ: Důležité? Nejsem di jistý, že to tak je. Je to spíš zábavné, být součástí něčeho takového. Nejsem jiný než zbytek světa. Fascinuje mě jednoduchost, s jakou mohu kontaktovat tisíce přátel jen pomocí jediného kliknutí. Líbí se mi to. Užívám si, že můžu na Twitter nahrávat videa, která udělám a rád mluvím o svých projektech. A stejně tak je to s Facebookem. Je rok 2010. Tohle je dnešní svět.

Jakou roli hrají sociální sítě jako Twitter a Facebook při propagaci seriálu?
TJ: To je skvělá otázka. Opravdu nevím. Můžu jen usuzovat, že naší stanici velmi pomáhají - ale tohle je otázka spíše na FOX nebo marketingové oddělení. Já se na Twitter ani Facebook tímto způsobem nedívám. Vnímám je spíše jako sociální média - jako nonstop párty, kde si můžete popovídat s kamarády bez ohledu na to, kolik je hodin a kde zrovna jste. Samozřejmě je to skvělý způsob propagace toho, oč se lidé zajímají - taková je ale každá párty.

Kde na internetu se o vás mohou lidé dozvědět více informací?
TJ: V současnosti kompletně měníme webovou stránku Theatre Junkies. Zprovozníme ji v novém vzhledu za dva až tři měsíce. A pak tu máme skvělou Sharon a Stephanii, které provozují web www.tjthyne.com. Odvádí skvělou práci a nějakým způsobem ví, co dělám, ještě dřív než já! Když to jde, tak chatuji s členy fóra. Dále se o mě můžete něco dozvědět na www.fox.com a také Youtube je vtipný. Je tu stránka FansOfTJThyne, kde je spousta videí, která jsem vyrobil, mé staré reklamy a projekty Theatre Junkies. Twitter je pro mě perfektní online místo. Ten mě baví. A stejně tak moje Facebooková stránka. Páni, jsem po celém webu! Jsem jako pavouk!

Co byste rád řekl všem fanouškům a příznivcům vás a vaší práce?
TJ: Miluju vás! Povzbuzujete mě tím, že se vám líbí, co dělám, a to pro mě strašně moc znamená. Děkuju vám a připoutejte se - ještě toho pro vás budu mít spoustu!

Zdroj: StarryMag.comValid XHTML 1.0 Transitional Přidat.eu záložku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: TJ Thyne

(gilly8, 28. 9. 2010 14:06)

A to mi přijde, že jsem při překladu spoustu věcí utlumila:-). Jinak TJovo Validation jsem si včera znovu po pár měsících zopakovala a stále mi to přijde geniální a skončila jsem zubící se od ucha k uchu:-) - http://www.youtube.com/watch?v=Cbk980jV7Ao

TJ Thyne

(valleria, 28. 9. 2010 13:48)

páni, TJ je opravdu nadšenec! Ten musí mít tak skvělý život, ze všeho co dělá, rozhovorů a podobně čiší obrovská energie! Zbožňuju ho :)