Jdi na obsah Jdi na menu
 

Úvodní strana > Novinky > Novinky - září 2010


Sledovanost dílu 6x01 The Mastodon in the Room

Obsah dílu 6x04 The Body and the Bounty

25.9.2010 | by gilly8


14.října 2010 se bude vysílat už 4.díl 6.série - The Body and the Bounty. Už dnes už ale známe stručný děj. A jedno velké pozitivum? V seznamu herců figuruje i Caroline:-). Měli by z ní udělat stálého člena týmu za její geniální řeči a reakce. No ale tady už je slíbený děj:

"Když je v popelnici objevena lebka a rozkládající se ruce, musí jeffersonský tým vyřešit nejen zločin, ale také musí najít zbytek těla. Ukáže se, že obětí je Ray Raminsky, lovec odměn, který pátral po Charlesi Bravermanovi - muži obviněném z vraždy spolupracovníka.
Mezitím Brennanovou požádá profesor Bunsen Jude “Vědátor”, zda by s ním natočila jeden díl jeho dětské show v laboratoři v Jeffersonu a Brennanovou jako zvláštním hostem. Brennanová na počátku odmítne, ale překvapí ji, když jí Bunsen udělá nabídku, kterou nemůže odmítnout. Najme ho tedy jako nového internistu.
Jak tým kousek po kousku skládá informace o zločinu, postupně zjišťuje, že nejsou jediní, kdo pátrají po Bravermanovi a zjistí, že jsou na honu nečekaného podezřelého."

Zdroj: FOXValid XHTML 1.0 Transitional Přidat.eu záložku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář