Jdi na obsah Jdi na menu
 

Úvodní strana > Novinky > Novinky - červenec 2011


 

Nový padouch v 7.sérii Bones a další novink

Nový padouch v 7.sérii Bones a další novinky

6.7.2011 | by gilly8


    Tak se hlásím zpět po více než 2 měsících. Za přestávkou v psaní stálo pracovní vytížení, chuť po pauze po 5 letech práce na tomto webu, nějaké to cestování a taky rozčarování nad vývojem děje v Bones. I když ten poslední důvod byla spíš taková tečka. Závěrem 6.řady mě opustil zbytek zápalu pro seriál a postavy v něm. Lidi se prostě v čase mění a s tím se mění i preference a zájmy. Seriál Bones se u mě pomalu přesunuje z pozice "srdeční záležitost" kamsi do pozice "když na to koukám už 6 let, tak to teď nevzdám"... Přiznám se, že první polovinu 6. série jsem protrpěla, prostředek jsem si docela užila a druhou půlku až na pár výjimek jsem jen proklikala, aniž bych spoustu dílů viděla v celku. No, ale ať už mám k seriálu jakýkoliv vztah, připadá mi škoda jen tak se na svou pětiletou práci vykašlat. Takže dneškem opět na tomto webu pokračuji v novinkování.  

A jako první novinku tu mám informaci o novém padouchovi v 7.sérii Bones. Po Hrobníkovi a ostřelovači z minulé série se nám představí nová záporná postava. Podle výkonného producenta Stephena Nathana je to "extrémně neobvyklý a nebojácný nepřítel." Nathan ho srovnává právě s Hrobníkem a nebo s Gormogonem ze 3.série. "Až na to, že bude víc ve stylu 21. století - tedy hodně technicky zaměřený."

  Kromě informace o novém padouchovi FOX oznámil i další - pro nás důležitější zprávu. A to, že seriál Bones / Sběratelé kostí - a jeho 7. sérii - na obrazovkách uvidíme nejdříve 3. listopadu 2011. To umožní FOXu odvysílat 6 epizod do konce roku 2011 - tedy ještě předtím, než si Emily Deschanel vezme mateřskou dovolenou. Stephen Nathan uvedl, že těchto 6 epizod se bude primárně soustředit na nastávající rodiče - Bootha a Brennanovou - a na to, jak se připravují na společnou výchovu jejich dítěte. Ale dostane se i na zmiňovaného padoucha, který se zdrží zřejmě na většinu 7.série.  

První díl 7. série se má jmenovat The Memories in the Shallow Grave. Bude se točit kolem oběti, která trpí amnézií. To přivede Bootha s Brennanovou ke vzpomínkám na jejich vlastní minulost a k úvahám, jak je důležité vybudovat nové vzpomínky pro rodinu, kterou brzy utvoří. A protože jsou oba značně rozdílní, musí se rozhodnout, jakou podobu jejich rodina bude mít. A s jejich vzpomínkami souvisí jedna dobrá zpráva - v další sérii se opět vrátí Ryan O'Neal jako otec Brennanové!  

To je zatím pro dnešek vše a brzy se pokusím přihlásit s dalšími informacemi k 7.sérii.

Zdroj: TV Guide a TV Line.

Valid XHTML 1.0 Transitional Přidat.eu záložku
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tornado, earchquakes?! No, it is XEvil.

(LatonyaInvaf, 27. 3. 2018 8:45)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

seriál

(Imhotep, 30. 10. 2011 10:54)

mě příjde seriál úplně super.... všechny řady... :)

...

(valleria;, 9. 7. 2011 15:18)

Závěrem 6.řady mě opustil zbytek zápalu pro seriál a postavy v něm. - můžu vědět, proč přesně? chápu, že ti možná nesedí, že Brennanová těhotná, jen chci vědět, jestli je to krom toho něco i jiného nebo úplně něco jiného? (:
Já se na další řadu velmi těším, možná bych BB viděla radši chvilku jen spolu než rovnou s dítětem, ale myslím, že by to mohlo fungovat (:

Re: ...

(gilly8, 9. 7. 2011 15:52)

Tak ono to bylo víc faktorů, co za tím stojí. Nevycházelo to jen z nespokojenosti s dějem seriálu. Primárně za tím je to, že mám úplně jiné starosti, než sledování seriálu - vloni svatba, letos hledáme nové bydlení, v práci jsem od rána do večera... Taky za to mohl naprostý nedostatek času - víc a víc se snažím trávit volno s těmi, co mám ráda, než abych seděla u televize nebo počítače. A konečně třetí důvod - ten, který se týká děje seriálu - opravdu mi vadí, kam se seriál vyvíjí. Mám pocit, že si s diváky Hart Hanson jen hraje. Chápu, že nějakou dobu se diváci dají utáhnout na frustraci a doufání, že se děj bude ubírat směrem, který by se nám líbil - ale na mě je 6 let už fakt moc. A opravdu mi vadí, že přicházíme o nejdůležitější okamžiky v "životě" postav seriálu. Nechápu, proč Brennanová musela rovnou otěhotnět. Člověk čeká x let, až budou mít první rande a ono tohle... Třeba to bude fungovat - opravdu bych si přála, aby se to povedlo. Ale nějak po těch šesti letech sledování nemám energii se tím zabývat. Vadí mi i přílišný důraz na komediální stránku seriálu. To začalo už v třetí řadě a od té doby je z Bones komedie místo krimi. I když chápu, že krimi seriálů je mraky a seriál by v konkurenci hůře obstával, tak mi prostě chybí jednou za čas nějaké to napětí při vyšetřování vražd:-). Určitě budu Bones sledovat dál, ale upřímně - bude mi za chvíli 30 let, s manželem začínáme uvažovat o dítěti a realita je pro mě teď zajímavější než všechny seriály;-). Takže na prvním místě je teď rodina a pak až jakékoliv zájmy:-).

Re: Re: ...

(valleria, 9. 7. 2011 18:57)

Děkuji za odpověď. A úplně tě chápu, ne že bych byla v té situaci, na to mám ještě čas :D ale mám dvě sestry kolem tohoto věku a jedna má čerstvě miminko, takže věř, že chápu, jen mě zajímalo, jestli to bylo i něčím jiným nebo to je ztráta zájmu vyloženě o seriál.
Co se týče Bones, tu komediální stránku já oceňuji, neboť většina kriminálek je vážná a tak, netřeba to rozváděť, proto mám Myšlenky zločince, ale u Bones právě vždy hledám takový únik a jiný svým způsobem "divný" :D způsobe odehrání situace. Ale rozhodně mi bude chybět začátek Bootha a Brennanové, i když na druhou se mi líbilo, že jsem si tím, že mezi nimi něco je byla jistá až v poslední několika vteřinách :D Ale ráda bych to i viděla.

Re: Re: Re: ...

(vanilly, 11. 7. 2011 15:15)

Připojuji se k gilly - taky se jako divák co seriál sleduje už tolik let pravidelně cítím šíleně ochuzená. Tak strašně dikáky šponovali, lákali, mátli a najednou tohle??? Třeba se tomu jakože více pověnují v té minulosti, ale myslím si, že divákovi už nic nevynahradí to, že Temprence hodili do postele Boothovi a ještě tak divně, že nám jen ukázali jak ji utěšuje. A střih hop a Tempi říká - jsem těhotná a ty jsi otec ... To je tak šíleně amatérské ... Opravdové zklamání ...

Co se týče komičnosti, jsem za ni ráda, přesně tak, kriminálek je hodně a myslím, že i dobrých, a taktéž se stotožňuji s vallerií a Myšlenkami zločince :-)

Celkově jsem těžce nesla odchod Zacka a jeho pomoc Gormogovi ... Tak jsem aspoň doufala, že se občas ukáže a že se třeba i zavěnují zpětně tomu, že nevraždil ... Ale nic se nestalo a asi nestane ...

Ale určitě je třeba si uvědomit, že seriál už jde do sedmé serie a ať mi někdo řekne o nějakém seriálu který došel až do téhle fáze a udržel si ten náboj z první eventuelně druhé serie? ... To se nedá. Je to určitý vývoj, někdy přirozený někdy i méně :-)

Re: Re: Re: Re: ...

(Týnka, 29. 7. 2011 1:16)

S vámi všemi mohu jen souhlasit! Tak dlouho se čeká a pak jen tohle? Kde ztratil hh fantazii? Je tolik způsobů jak je dát komicky i normálně dohromady ale oni to takhle přeskočí a po..... :(( Dřív jsem bez Bones nemohla být ani dva dny a teď? Už pár týdnů jsem na ně vůbec neměla náladu :(

Souhlas

(Týna, 29. 7. 2011 1:07)

Jsem ráda v návrat,už jsem se začala bát. Ale s tou šestou sérií naprosto souhlasím. Chvílema úplný muka.

ŠESTKA

(Marie, 15. 7. 2011 18:39)

Já jsem byla zklamaná prvním dílem natolik, že jsem se přestala dívat. Jen jsem si vždycky někde přečetla komentáře a podle toho jsem to jen proběhla, někdy jen na tři skoky, na většinu jsem se nepodívala vůbec. Začala jsem se dívat až na předposlední a poslední a pak jsem je brala pozpátku, ale ještě jsem to neprošla, netáhne mě to. Pro mne Kosti byly VŠÍM, já jsem přestala sledovat úplně všechno, co mě bavilo, Kosti jsem si natáčela a pak se jsem se na ně dívala pořád dokola. No tím, co jsem viděla během šestky a zlatým hřebem posledním dílem, je po "opilosti", vrátila jsem se zas k normálnímu životu a je to fajn, už mi vůbec nevadí, že seriál teď neběží a, narozdíl od holek na fóru, mi pauza nevadí. Dokonce jsem se přistihla, že už nic moc nečekám, i když na fórum jsem po posledním dílu napsala, že vývoj by mohl být zajímavý. S postupem času mne to opustilo. Ale jeden můj známý tvrdí, že zákonitě, když se na něco netěším a vyloženě mne to straší, vždy to dopadne výborně. Uvidíme – doslova a písmene.

...

(Tamča, 11. 7. 2011 22:06)

Ja súhlasím naprosto vo všetko s valleriou ,ale samozrejme chápem aj gilly!:-)
Tak mne nejako tá komádia nevadí...neviem no...ja sa teším na 7 sezonu!:-)