Jdi na obsah Jdi na menu
 

Novinky březen 2009

17. 3. 2009
Scany rozhovoru s Emily Deschanel z magazínu Health

Scany rozhovoru s Emily Deschanel z magazínu Health

28.3.2009 | by gilly8


Před pár dny jste si na tomto webu mohli přečíst překlad rozhovoru s Emily Deschanel z dubnového čísla magazínu Health. Emily se rozhovořila o svém veganství, vztahu se svojí sestrou, o ekologii a o tom, co ráda dělá ve svém volnu. Dnes se díky Traciebee můžeme podívat na scany tohoto rozhovoru včetně první strany magazínu, kde to Emily obzvláště sluší. Ovšem její druhé foto z článku je snad ještě hezčí:-). Scany najdete ve Fotogalerii.
Zdroj: Traciebee.

Popis dílu 4x21 Mayhem on a Cross

Popis dílu 4x21 Mayhem on a Cross

28.3.2009 | by gilly8


Třetí týden v dubnu pro nás fanoušky seriálu Bones / Sběratelé kostí bude takovým malým svátkem (a pro překladatele titulků pěkná fuška;-), protože se dočkáme hned 2 dílů 4.řady Bones ve dvou dnech po sobě! 15.dubna 2009 uvidíme díl 4x20 The Cinderella in the Cardboard a o den později - 16.dubna díl 4x21 Mayhem on a Cross. V něm se po dlouhé době opět setkáme s psychologem Gordonem Wyatem a Booth a Brennanová se zde vydají po stopách vraha člena death metalové kapely. Na obrázky z dílu mrkněte do Fotogalerie (upozorňuji na poslední foto, kde je Sweets - málem bych ho nepoznala!) a popis děje si přečtěte níže:

quotation Když se zjistí, že domnělá kulisa nalezená během koncertu death metalové kapely v Norsku, je skutečné lidské tělo, úřady určí, že jde o občana Spojených států amerických. Pátrání po původu ostatků zavede jeffersonský tým až k americké podsvětní death metalové kapele. Tým identifikuje oběť jako basistu s přezdívkou "Mayhem/Chaos" z kapely nazvané "Spew/Dávení". Zatímco se Booth a Brennanová vydávají do neznámého světa death metalové hudby, aby zde pátrali po vrahovi a motivu k vraždě, dozví se překvapivé věci o hudebních preferencích jednotlivých členů svého týmu a také nahlédnou do Sweetsovy minulosti. Sweets mezitím požádá Dr. Gordona Wyatta (Stephen Fry) o podklady ke knize, kterou píše o Boothovi a Brennanové a ten mu poskytne zajímavý náhled na jedinečný vztah obou partnerů.

Zdroj: 206 Bones.

Popis dílu 4x20 The Cinderella in the Cardboard

Popis dílu 4x20 The Cinderella in the Cardboard

28.3.2009 | by gilly8


15.dubna 2009 nás čeká epizoda 4x20 The Cinderella in the Cardboard. Booth a Brennanová v ní budou pátrat po vrahovi mladé ženy posedlé vdáváním, která před smrtí využila služeb telefonické seznamovací agentury. Ve Fotogalerii se můžete podívat na několik snímků z tohoto dílu a níže najdete popis děje:


quotation Když se v hromadě slisovaného kartonu v továrně na recyklaci zjeví Panna Marie, Booth a Brennanová vyrážejí na scénu. Zjistí, že nešlo o žádné zázračné zjevení, ale o obrys vysušeného lidského těla. Při bližším ohledání najdou uvnitř slisovaného kartonu zploštělé lidské tělo a jen je na nich, aby přišli na to, kdo je obětí a kdo ji mohl chtít zabít.
Když zjistí, že oběť již několik let plánovala perfektní svatbu - dokonce předtím, než si našla přítele - a nyní se konečně zasnoubila, stopují její poslední kroky a odhalí, že její snoubenec nebyl jediným mužem v jejím životě. Booth a Brennanová se snaží přijít na motivaci pro ženino dvojí chování a pátrají po muži, kterého žena znala ze seznamovací agentury přes telefon.
Mezitím Bootha s Brennanovou překvapí to, že zahlédnou přítelkyni Sweetse - Daisy, jak si zkouší svatební šaty před jiným mužem. A Hodgin s Angelou si dohodnou podmínky svého současného vztahu.

Zdroj: Bones - The Series.

David Boreanaz je sexy!

David Boreanaz je sexy!

27.3.2009 | by gilly8


Magazín TV Guide nafotil sérii fotografií s nejvíce sexy seriálovými hvězdami současnosti. V jejich portfoliu nechybí ani David Boreanaz. Dva scany jeho obrázků a foto ze zákulisí najdete ve Fotogalerii. Hlavně druhé foto stojí za to - David je na něm oblečený jen v ponožkách a před boky si drží osušku. Mňam:-).
Na párty u příležitosti tohoto focení se ukázali i Davidovi kolegové z Bones - Michaela Conlin a John Francis Daley (fota zde). A abyste se trochu dostali do atmosféry, která při focení vládla, podívejte se na níže uvedené video:
Zdroj: Obsessed with Bones.

Emily Deschanel o veganství a ekologii

Emily Deschanel o veganství a ekologii

27.3.2009 | by gilly8


Hvězda seriálu Bones / Sběratelé kostí - Emily Deschanel odpovídala na otázky magazínu Health. Rozhovor byl pořízen zřejmě v návaznosti na nedávno zveřejněný rozhovor, který si na tomto webu můžete přečíst přeložený do češtiny. Emily tentokrát mluvila opět o svém ekologickém přesvědčení a o tom, co ostatní mohou dělat pro to, aby žili šetrněji k přírodě.

Jakou jednoduchou změnu mohou čtenáři magazínu Health provést, aby žili ekologicky?
Měli by neustále přemýšlet nad tím, co dělají. Jen takové rozsvícení světla má vliv na spoustu věcí - ovlivňuje životní prostředí a využívá fosilní paliva. Namísto toho, abyste uvažovali, že se změníte během okamžiku, začněte přemýšlet nad tím, jak a co ve svém životě děláte a jak to můžete zlepšit.

Stává se Vám někdy, že se zklamete sama sebe tím, že ze svého ekologického způsobu života na chvíli vystoupíte?
Ano, hlavně když jdu do rychlého občerstvení. Pořád si říkám, že bych si s sebou měla brát krabičky a jídlo si nechat nandat do nich. Je to nepohodlné, protože když si chci nechat jídlo doručit do svého domu, musím se pak dívat na stohy krabiček a jsem sama ze sebe zklamaná. Musí existovat nějaká lepší cesta.

>>>POKRAČUJTE NA ZBYTEK ROZHOVORU

Zdroj: Health.

Finále 4.série Bones zachráněno!

Finále 4.série Bones zachráněno!

25.3.2009 | by gilly8


Vypadá to, že šéfové FOXu začali používat zbylé mozkové buňky (a že jich asi moc není:-) a dospěli k rozhodnutí, že finále 4.řady Bones / Sběratelé kostí přeci jen neodsunou až na začátek řady páté. Minulý týden o tom začali uvažovat, ale fanouškové si to nenechali líbit a začali se hlasitě ozývat. Možná i to stojí za aktuálním rozhodnutím FOXu.

Nicméně...nebude to zadarmo. I když finále uvidíme, přijdeme místo něj o jinou epizodu. Bude jí díl nazvaný 4x24 The Beaver in the Otter, který finále předchází. Uvidíme jej až na podzim v průběhu 5.řady.

Mimochodem, 5.řada zatím nebyla doposud potvrzena. Dobrou zprávou ale je, že si FOX právě teď objedal natočení dalších 6 dílů Bones, navazujících na 4.sérii. Lze to tedy považovat za nepřímé potvrzení, že se 5.série dočkáme.

K finále 4.řady mám ještě jeden malý spoiler. Na webu EW.com se objevila informace, že by se v tomto díle mělo objevit několiv postav, se kterými jsme se v minulosti více či méně pravidelně setkávali. Kromě Zacka (Eric Millegan) tak uvidíme i Maxe Brennana (Ryan O'Neal) či Caroline Julianovou (Patricia Belcher).

Zdroj: EW.com, Zap2it.

Organický život s Emily Deschanel

Organický život s Emily Deschanel

25.3.2009 | by gilly8


Emily Deschanel odpovídala na otázky online magazínu Health. Amy Spencerová s ní hovořila o její zálibě v ekologii a veganství a nezapomněla ani na otázky týkající se soužití s její mladší sestrou Zooey.

Emily aktivně vystupuje v otázkách týkajících se stavu životního prostředí. Dává přednost organické bavlně, sisalovému nebo "vintage" oblečení, používá jen make-up netestovaný na zvířatech a téměř vždy a všude si s sebou bere láhev vody Sigg, jejíž obal je z ekologicky šetrného materiálu a je recyklovatelný. Níže si můžete přečíst rozhovor:

Co vás přivedlo k veganství?
Jsem vegankou už 15 let a ukazuje se, že na životní prostředí má velký vliv, když budeme jíst méně živočišných výrobků, které produkují víc sklníkových plynů než veškeré dopravní prostředky dohromady. Spojené národy provedly před dvěma lety studii, která mi vyrazila dech. Začala jsem uvažovat o tom, že kdyby se lidé stali vegetariány třeba jen na týden, přineslo by to velkou změnu.

Jakým dalším způsobem byste si přála žít ještě ekologiičtěji?
Ráda bych si na svůj dům pořídila solární panely. Myslím, že je důležité, abychom se aktivně postavili za životní prostředí, protože Země nic neříká (směje se). Chci tím říct, že samozřejmě říká, ale svým vlastním způsobem. Recyklace přináší velkou změnu. Používání recyklovaných výrobků taktéž. Opětné používání věcí je stěžejní - proč nepoužívat papírové kelímky? Pokaždé, když to uděláte, je to malé vítězství.

Co ze soužítí se svou sestrou Zooey považujete za nejlepší (a nejhorší)?
Nejlepší na tom je, že můžu kdykoliv sejít o patro níže a vždy dostanu šálek čaje. Nejhorší je domluva ohledně parkování (směje se). Ale Zooey naštěstí pořád někde cestuje a máme rozdílné natáčecí rozvrhy, takže si ani nestíháme lézt na nervy.

V čem jste si nejvíc podobné a v čem se nejvíce lišíte?
Máme podobný smysl pro humor a rády děláme stejné věci - turistiku, navštěvujeme lekce tance nebo karaoke. Jsem o tři roky starší než Zooey. Když jsme byly malé, praly jsme se jak utržené ze řetězu - a to myslím fyzicky! Teď umíme porozumět životu té druhé. Jsem ráda, že mám sestru. Máme skvělý vztah, kterému - hádám - člověk neporozumí, dokud sestru nemá.

Zooey je zasnoubená (se zpěvákem Benem Gibbardem). Půjdete za družičku?
Ano.

>>>POKRAČUJTE NA ZBYTEK ROZHOVORU

Zdroj: Living.health.com.

Další pauza ve vysílání a finále v ohrožení

Další pauza ve vysílání a finále v ohrožení

20.3.2009 | by gilly8


Říkám si, jestli si z nás FOX střílí nebo si myslí, že fanouškové Bones snesou cokoliv. Přes jejich deklaraci, že zbytek 4.série uvidíme bez jakékoliv pauzy v 11 po sobě jdoucích týdnech, už tu zase máme další přestávku! A čeká nás hned příští týden. Po jedné odvysílané epizodě! Důvodem je to, že v úterý bude FOX živě přenášet konferenci s prezidentem Obamou místo pěvecké soutěže American Idol a ten ve čtvrtek nahradí Bones. Nechápu, co FOX sleduje - přesouvá a vypouští Bones tak často, že člověk pomalu nikdy neví, zda se jich dočká nebo ne. Pokud si chtějí zlikvidovat diváckou základnu, tak na to jdou dobře.

Ale FOX svůj postoj k seriálu Bones dotáhl na ještě vyšší úroveň, když se začal zcela vážně zabývat myšlenkou, že by finále 4.řady kvůli tomuto posunu neodvysílal a zařadil ho až do začátku 5.série! Pokud by k tomu došlo - a já doufám, že tomu tak nebude - FOX tím jen definitivně potvrdí svoji neschopnost. Zajímalo by mě, zda současná nepřízeň vůči Bones má něco společného se sesazením šéfa FOXu Petera Ligouriho, který měl k štábu Bones celkem blízko...

Jedinou pozitivní zprávou je to, že finále 4.řady (pokud se ho tedy dočkáme) by mohlo být dvouhodinové. Alespoň to tvrdí web Futon Critic.

Zdroj: 206 Bones, Zap2it.

Promo k dílu 4x18 Doctor in the Den

20.3.2009 | by gilly8


Za 14 dní - 2.dubna 2009 nás čeká epizoda 4x18 Doctor in the Den. Booth a Brennanová v ní budou pátrat po vrahovi bývalého snoubence Cam. Níže se můžete mrknout na promo. Hmm... přemýšlím, zda se ještě někdy dočkáme nějakého vážnějšího případu nebo budeme pokračovat sérií v čistě komediálním stylu, který mi popravdě moc nesedí.Zdroj: Bones - Spoilers.

Epizoda 4x17 The Salt in the Wounds ke stažení

Epizoda 4x17 The Salt in the Wounds ke stažení

20.3.2009 | by gilly8


Včera večer se ve Spojených státech vysílal 19.díl 4.řady seriálu Bones / Sběratelé kostí s názvem The Salt in the Wounds. Od dnešního rána si epizodu můžete stáhnout ze serveru Mininova.org.

Zdroj: Mininova

DVD Duch spisovatele s Davidem Boreanazem v prodeji!

DVD Duch spisovatele s Davidem Boreanazem v prodeji!

18.3.2009 | by gilly8


Ode dneška si na novinových stáncích můžete koupit DVD Duch spisovatele / Suffering Man's Charity, kde si jednu z hlavních rolí zahrál David Boreanaz. DVD stojí 49 Kč. Níže máte děj filmu:

"Jonathan Vandermark (Alan Cumming) je učitelem hudby se slabostí pro nadané mladé muže s ambicemi. Když do jeho světa vstoupí spisovatel Sebastian St. Germain (David Boreanaz) a využije jeho dobrosrdečnosti, jeho život se navždy změní. Zanedlouho přijde na Sebastianovu zradu a chce aby mu vše vynahradil. Sebastian však nešťastně umírá a Jonathan se chce zbavit provinění tím, že posmrtně vydá Sebastianovu knihu. Nedokáže ale odolat pokušení a knižní novinku prezentuje jako své dílo. Sebastian se však vrací z posmrtného světa, aby ho strašil."

Zdroj: Lopuch - DVD Bonus.

Popis dílu 4x19 The Science in the Physicist

Popis dílu 4x19 The Science in the Physicist

18.3.2009 | by gilly8


2.dubna 2009 nás čeká epizoda 4x19 The Science in the Physicist. Již včera jste se mohli podívat na fotografie z tohoto dílu a dnes tu pro změnu máme stručný popis děje:

quotation Booth a Brennanová pracují na případu rozdrcených a rozemletých lidských ostatků, nalezených v pytli na odpadky na místě, kde probíhalo focení. Nález úlomku meteoritu v uchu oběti zavede jeffersonský tým do vědeckého institutu, který je známým centrem pro fyzikální výzkum ve Washingtonu.
Po vyslechnutí vědců z institutu tým zjistí, že ostatky patří doktorce Diane Sidmanové - přední vědkyni a hlavní editorce časopisu, vydávaného institutem, která byla také jednou ze zakladatelek institutu. Když se Booth s Brennanovou dozví, že doktorka Sidmanová pracovala na velmi kontroverzním projektu, musí prošetřit mnohočetné výhrůžky smrti, které proti ní byly namířeny.
Zatímco se tým pokouší rozluštit příčinu smrti, Booth a Brennanová pátrají po vrahovi, ale jejich vědecké metody je zavedou do značně nebezpečné situace.
A nakonec - Angelin otec přijždí do Washingtonu, aby se pomstil Hodginsovi a Sweets se snaží v celé situaci dělat prostředníka.

Zdroj: 206 Bones.

Rozhovor s Radkem Hoppe: 3.série Bones už je nadabovaná

Rozhovor s Radkem Hoppe: 3.série Bones už je nadabovaná

17.3.2009 | by gilly8


Zhruba před měsícem jsem zveřejnila aktualizovaný profil Radka Hoppeho, který mi poskytl Radek samotný. Napadlo mě položit mu pár otázek o dabingu, seriálu Bones/Sběratelé kostí, jeho hudební kariéře, ap. Někteří z Vás také přispěli svými otázkami. Před pár dny mi Radek poslal odpovědi na naše otázky a určitě Vás bude zajímat to, co nám prozradil o seriálu Bones. TV Prima už má nadabovanou 3.sérii, takže se jí 100% dočkáme:-). Bohužel pravděpodobně až po odvysílání reprízy prvních 2 sérií. A teď už jdeme na zmíněný rozhovor s Radkem:

1. Zajímalo by mě, jak vypadá život dabéra? Máte pravidelný přísun práce nebo nikdy předem nevíte, kolik toho následující měsíc budete dabovat?
Radek: Práce v dabingu je stejná jako každé jiné svobodné povolání. Pokud nemá herec/herečka nasmlouvané natáčení na nějaký čas dopředu, např. v případě, že má průchozí postavu v seriálu, nikdy neví, kolik práce následující měsíc bude. Jinak život dabéra, nebo chcete-li hlasového profesionála, protože mimo dabingu jako takového se někteří z nás věnují i namlouvání komentářů, počítačových her, reklamních spotů apod., je poměrně hektický a to především z důvodu nutnosti rychlých přesunů mezi studii, což bývá často v dopravní špičce. Myslím, že je to ideální práce třeba pro člověka, který trpí na žaludeční vředy:-).

2. Jak jste se k dabingu dostal? Pamatujete si, kdy jste daboval poprvé a koho?
Radek: Začátkem devadesátých let, krátce po revoluci, nastal v dabingu obrovský boom. Vznikalo neuvěřitelné množství videopůjčoven a všechny filmy bylo zapotřebí namluvit. V té době přicházela i spousta dětských a rodinných filmů, ale dětí schopných zvládnout tuto specifickou hereckou disciplínu nebylo mnoho. Produkční se proto obraceli na děti, které měly nějakou zkušenost s hraním ve filmu a tudíž i s postsynchrony. Jen upřesňuji, že pojmem postsynchron je míněné dodatečné namlouvání dialogů k filmu, protože zvuk natočený na “place“ je díky okolním nežádoucím ruchům v podstatě nepoužitelný a slouží jako vodítko právě při výrobě postsynchronů. Já jsem v té době, na podzim v roce 1990, dokončil práci na filmu Zdeňka Zelenky Freonový duch a po dokončení postsynchronů mi bylo nabídnuto zkusit i dabing. Zprvu jsem to odmítnul, protože jsem byl přece “zkušený“ jedenáctiletý herec a očekával jsem pouze nabídku velkých rolí. Když mi z dabingu zavolali znovu asi tři měsíce nato, byl jsem šťastný, že to můžu zkusit. Můj první film se jmenoval The Goonies (S. Spielberg 1985) a rovnou jsem dostal jednu z hlavních rolí. Když si vedle mě sedl Petr Oliva, rozklepaly se mi kolena. Miloval jsem seriál Profesionálové a najednou vedle mě byl “Bodie“ a já si řekl: “Tak tohle je teda něco!“

3. Jaké předpoklady musí člověk splňovat, aby se mohl stát dabérem? Je k tomu potřeba něco speciálního?
Radek: Být bez vady řeči, nepoužívat žádný (ani pražskééé) dialekt , mít v pořádku oči, uši a hlasivky a když ne v pořádku, tak je mít alespoň nemocné tak, aby to na poslech bylo zajímavé, disponovat ucházejícím hudebním sluchem a citem pro rytmus řeči, pokud možno znát nějaký ten jazyk (nejčastěji se setkáváme pochopitelně s AJ), rychle číst a mít dobrý postřeh. Když se k tomu přidá ještě talent a trocha toho hereckého štěstíčka, je to asi vše.

>>>NA DALŠÍ OTÁZKY POKRAČUJTE ZDE.


Fota z dílu 4x19 The Science in the Physicist

Fota z dílu 4x19 The Science in the Physicist

17.3.2009 | by gilly8


2.dubna 2009 se na FOXu bude vysílat již 19.epizoda 4.řady seriálu Bones / Sběratelé kostí s názvem The Science in the Physicist. Booth a Brennanová v ní budou pátrat po vrahovi vědce, jehož tělo bylo nalezeno na opuštěném poli. Vyrazí do jeho laboratoře, ale kvůli podezření, že by mohla být zamořena radioaktivitou, si musí vzít bezpečnostní obleky. Při svém pátrání budou uvězněni v rezonanční komoře a budou si muset pospíšit, aby se odtamtud dostali včas živí. Obrázky jsou ve FOTOGALERII.

Zdroj: Flickr.

Angel na TV Cool

Angel na TV Cool

16.3.2009 | by gilly8


Již 1.dubna 2009 spustí TV prima svůj druhý kanál s názvem COOL TV. Její hlavní devizou budou populární seriály jako Futurama, Heuréka, Hrdinové, Chuck či Big Bang Theory. Ale co by mělo zajímat nás - fanoušky Davida Boreanaze - je to, že se TV Cool chystá odvysílat seriál ANGEL, kde David ztvárnil hlavní roli. Zatím není známo, kdy konkrétně budou Angela vysílat, ale určitě se tu dobudoucna tahle informace objeví. Více o seriálu se dozvíte například na webech Buffy-Angel.org či Angel Investigations. Pár obrázků z Angela najdete i na tomto webu ve Fotogalerii.

EDIT: Angela by TV Cool měla vysílat každý den po 18.hodině. Díky za info Světlušce.

Zdroj: Cool TV.

Za scénou: fota z obálky TV Guide

Za scénou: fota z obálky TV Guide

16.3.2009 | by gilly8


Před týdnem se na obálce časopisu TV Guide objevilo naprosto dokonalé foto Davida Boreanaze a Emily Deschanel. A uvnitř březnového čísla nás čekaly další netypicky veselé obrázky. O pár dní později jsme se mohli podívat na to, jak se obálka fotila. A dnes tu pro změnu máme 9 obrázků z focení. A nutno říct, že stojí za to. Najdete je ve FOTOGALERII.

Zdroj: TV Guide

Dítě pro Bootha a Brennanovou?

Dítě pro Bootha a Brennanovou?

12.3.2009 | by gilly8


Webový magazín E!Online se v poslední době věnoval informacím o finále 4.série Bones / Sběratelé kostí (a hlavně sexu mezi Boothem a Brennanovou). A nyní pokračuje rozsáhlým článkem na toto téma. Níže je jeho překlad. Upozorňuji, že obsahuje spoilery!quotation Ano, je to tak - k tolik diskutovanému sexu mezi Boothem a Brennanovou opravdu dojde ve finále 4.řady Bones. A ne - není to jen halucinace. A ano, och ano, mohl by vést k něčemu pro náš pár mnohem většímu.

Právě jsme si povídali s tvůrci Bones - Hartem Hansonem a Stephenem Nathanem a Stephen žertoval: "Udělali jsme si takový průzkum a zjistili, že sex má velmi blízko k otěhotnění. Sami jsme z toho byli šokováni."

Takže co vlastně onen sex znamená pro naše duo a která z oblíbených postav se vrátí do finále 4.série? Tady je, co sami víme:

Dlouholeté fanoušky seriálu potěší, že tento krok berou scénáristé a producenti Bones velmi vážně. Jak Hart říká: "Myslím, že diváci budou velmi spokojeni s tím, jak si se scénou se sexem poradíme a že to připraví živnou půdu pro další sérii a bude se jim líbit, jak se věci mezi Boothem a Brennanovou vyvinou."

A proč ta náhlá změna názoru? Hart vysvětluje: "Faktem je, že když jsme rozjeli Bones, věděli jsme, že nikdy nebudeme muset čelit dni zúčtování, kdy Booth a Brennanová dovedou svůj vztah na další úroveň, protože skoro žádný seriál se nedostane tak daleko. Ale teď jsme tu. Musíme splatit účty. Myslím, že to bylo tak šest měsíců zpátky, když jsme se Stephemen začali mezi sebou rozebírat, jak se vypořádáme s tím obrovským demoklovým mečem, visícím nad našimi hlavami - s jejich sexuálním životem."

A pro informaci - otázka dítěte je klíčová pro toto rozhodnutí - alespoň co se týká Brennanové. Stephen k tomu dodává: "Začalo to myšlenkou, že Brennanová, která tak dlouho trvala na tom, že nechce děti, si konečně uvědomí, že by nebylo špatné, kdyby světu zanechala potomka, který by byl stejně chytrý jako ona. Takže uvažuje o tom, že by měla dítě a uvědomí si, že Booth je pro ni geneticky ideálním partnerem."

Dalším náznakem, že tento krok povede k malému B&B juniorovi? Když jsme se ptali na budoucí scény s Boothovým synem Parkerem, Hart řekl: "Ano, Parkera opět uvidíme. Boothův život, a také jeho syn, samozřejmě zapadají do následků, které nás čekají v 5. sérii."

Zatím se scéna se sexem ještě nenatáčela, ale bylo nám odpřísáhnuto, že nejde o výplod Boothovy představivosti či halucinace.

A jaké máme další novinky?

  • Pokud vše vyjde, jak má, tak Zack bude ve finále 4.řady.
  • Angela a Jack stále procházejí peklem lásky. A tvůrci neplánují žádné blízké rozuzlení jejich vztahu.
  • Ti, kterým se nelíbí čtvrteční vysílací čas Bones, mají smůlu. FOX je s čtvrtečními Bones velmi spokojený a neplánuje další přesun.
  • A co se týká Davida Boreanaze v roli režiséra, jsou z něj Hart i Stephen absolutně nadšeni. Stephen o něm říká: "Bez nadsázky je to skvělý režisér. Prostě skvělý." A Hart ho doplňuje: "Já už za Davidem zašel a řekl mu, jak jsem šokovaný tím, jak dobrý režisér je. Když režíruje herec, tak doufáte, že to moc nepokazí. Ale on to nepokazil - naopak, odvedl skvělou práci. Doporučím ho k natáčení pilotních dílů. Ten chlap je rozený režisér. Stephen a já před ním smekáme."Tak co myslíte? Opravdu bychom se mohli dočkat dítěte? Stále doufám, že ne... Ale začíná to vypadat, jako by to opravdu plánovali. Za poslední týdny jsem už strávila myšlenku na posun vztahu mezi Boothem a Brennanovou (i když by bylo lepší, kdyby na to šli postupně). I tak se mi moc nelíbí, že by to měla být nějaká vykalkulovaná záležitost, ke které Brennanová dojde zcela racionálně. Ale nebudu to příliš řešit, protože si nechci zkazit překvapení. Třeba to všechno bude úplně jinak, než jak se tváří spoilery. Už k tomu kolikrát došlo.

Zdroj: E!Online

Promo k dílu 4x17 The Salt in the Wounds

13.3.2009 | by gilly8


Za týden - 19.března 2009 uvidíme další epizodu Bones - 4x17 The Salt in the Wounds, kde bude Booth s Brennanovou řešit vraždu těhotné mladé dívky, zapletené v těhotenském paktu skupiny středoškolaček. Abyste se mohli těšit o něco víc, podívejte se na krátké promo:Zdroj: Bones Spoilers

Bones Bloopers: 4x16 The Bones That Foam

13.3.2009 | by gilly8


Včera v USA běžel na televizních obrazovkách 16.díl 4.série Bones The Bones that Foam. A právě z této epizody FOX uvolnil krátké "blooper" video, kde můžete vidět přeřekávající se Brennanovou a také trable s neposlušnou opičkou:Zdroj: Bones Spoilers

Epizoda 4x16 The Bones That Foam ke stažení

Epizoda 4x16 The Bones That Foam ke stažení

12.3.2009 | by gilly8


Včera se v Kanadě vysílal po 3-týdenní přestávce další díl seriálu Bones / Sběratelé kostí s názvem 4x16 The Bones That Foam. A od dnešního rána si je můžete stáhnout i vy. A to například na serveru Mininova.org či RSlinks.org.

Zdroj: Mininova

David Boreanaz bude podruhé otcem!

David Boreanaz bude podruhé otcem!

11.3.2009 | by gilly8


No páni! To je zpráva. David a jeho žena Jamie Bergman čekají druhé dítě! David se o tom prořeknul během jeho účasti v talk show Live with Regis & Kelly. Na video s okamžikem, kdy k tomu došlo, se můžete podívat na webu People.com. Reakce Kelly na Davidův prořek je skvěle bezprostřední:-).

Zdroj: US Magazine

Spoiler: Zack, sex a Jared Booth

Spoiler: Zack, sex a Jared Booth

11.3.2009 | by gilly8


Kristin z webu eOnline! v posledních dnes zmínila ve svých spoilerových článcích několik informací, které se týkají seriálu Bones / Sběratelé kostí. Vezměme to postupně:

1. Zack
Producenti seriálu Bones prý plánují přivést Zacka zpět - a to alespoň na chvíli během finále 4.série. Scénář ještě není hotov, ale plány jsou v přípravě.

2. Sex mezi Boothem a Brennanovou
Dobrá zpráva - sex nebude žádná halucinace! A pátá série bude o vypořádání se s jeho důsledky. Kristin zmiňuje něco o dítěti, ale řekla bych, že pokud jsou tvůrci seriálu jen trochu soudní, tak se žádného dítěte nedočkáme. Tuto informaci beru tedy pouze jako pokus o senzaci.

3. Jared Booth
Jared se podle webu Bones-Spoilers ve 4.sérii ještě minimálně jednou vrátí zpět do Bones. Bude to v epizodě Beaver in the Otter (zatím v pořadí 24.díl). A opět nebude za svatouška. K Boothovi se bude chovat jako podrazák a Booth se mu přitom snaží jen pomáhat.

4. Budoucí epizody
A ještě nakonec informace o plánovaném vysílání Bones v USA. Od 12.3. 2009 nás čeká nepřetržité vysílání zbylých 11 dílů 4.série. Už žádné pauzy. Spíš naopak. V polovině dubna nás totiž čekají 2 díly v jednom týdnu! Konkrétně 15. a 16.4. 2009. A finále 4.série uvidíme 14. května.

Zdroj: 206 Bones

Popis a fota z dílu 4x18 The Doctor in the Den

Popis a fota z dílu 4x18 The Doctor in the Den

9.3.2009 | by gilly8


Ještě pár dní a konečně se po dlouhé pauze dočkáme pokračování 4.série Bones v USA. FOX se nás snaží nalákat (kdo by se bránil:-) a tak nám dává inforace o budoucích dílech s větším předstihem, než je obvyklé. Pro dnešek tu máme popis dílu 4x18 The Doctor in the Den, který uvidíme 26.března 2009. Také se můžete podívat na obrázky z této epizody, které najdete ve Fotogalerii.

quotation Po nemocniční charitativní akci se v tygří kleci v ZOO najde napůl sežrané tělo neznámého lékaře. Booth a Brennanová brzy zjistí, že nešlo o žádnou nehodu a jeffersonský tým oběť identifikuje jako doktora Andrewa Weltona. Cam týmu odhalí, že s Weltonem byla před 10ti lety zasnoubená. I když je jeho ztrátou zasažena, připojí se k vyšetřování, aby pomohla najít vraha doktora Weltona. Ten má totiž 16letou dceru, kterou kdysi Cam pomáhala vychovávat a nyní pro ni znamená možnost velké životní změny.
Tým se pokouší dát dohromady, co Welton dělal poslední večer svého života. Mezitím průběžně probíhá vyslýchání podezřelých včetně Brandona Caseyho, kterého musí Sweets s Angelou zhypnotizovat, aby osvěžili jeho paměť ohledně otázky, co se stalo onoho večera během charitativní akce.
A Angela má neustále hlavu plnou sexuálních představ, zatímco se snaží žít alespoň chvíli v celibátu.

Zdroj: Flickr

Spoiler: Booth bude mít zdravotní problémy

Spoiler: Booth bude mít zdravotní problémy

5.3.2009 | by gilly8


Michael Ausiello nás ve své rubrice The Ausiello Files na webu EW.com denně zásobuje informacemi spoilerech z různých aktuálně vysílaných seriálů. V dnešním záznamu se zmiňuje i seriálu Bones /Sběratelé kostí. Konkrétně poskytuje informace o Boothovi a také o finále 4.série. Podle Ausiella bude Booth na konci 4.série čelit vážným zdravotním problémům. Níže je překlad spoileru:


quotation "Booth si projde vážnou zdravotní krizí," odhalil výkonný producent Stephen Nathan, "která způsobí, že bude mít halucinace."

Ať už je Boothův osud jakýkoliv (ale vzhledem k tomu, že je jednou z hlavních hvězd seriálu, tak se dá čekat, že z toho vyjde v pořádku), alespoň si diváci budou moci přestat jen představovat sladké milování s jeho partnerkou. "V posledním dílu série budou Booth a Brennanová společně v posteli," potvrzuje Nathan. "A nemůžete je nechat v posteli nahé bez sexu."

A co ráno poté? Bude ve stylu katastrofické trapnosti Měsíčního svitu? Díkybohu ne. "Všechno se dozvíte ještě v té samé epizodě," slibuje Nathan. "Protože také ještě musíme vyřešit fakt, že Brennanová bude chtít mít dítě."

No... nevím, nevím. Zdravotní problém, halucinace...sex. Jen doufám, že si to celé nebude Booth jen představovat. To bych asi měla chuť někomu zakroutit krkem. Hart Hanson sice řekl, že sex nebude ve snu, nebude na něj mít vliv alkohol a nebude to ani akce v přestrojení. (viz spoiler). Jenže to nevylučuje halucinace. Začínám mít tedy obavy. A co se týká těch halucinací, je asi pravděpodobné, že to bude nějak souviset s tím, jak Booth omdlel na ledě v dílu 4x13 Fire in the Ice. Pak také v následující epizodě 4x14 Hero in the Hold viděl mrtvého Teddy Parkera - tady jen nesedí to, že ho Brennanová také viděla (což mi doteď připadá opravdu hloupé). Ale Booth bude nakonec v pořádku. Hraje druhou hlavní roli, režíruje a produkuje Bones, takže můžeme být zcela v klidu.

Zdroj: EW.com

Video z focení pro TV Guide

4.3.2009 | by gilly8


Po scanech a přeloženém rozhovoru z březnového čísla časopisu TV Guide tu dotřetice máme ještě video z focení oněch úžasných obrázků, které se v časopise objevily. A stojí za to.Zdroj: 206 Bones.

Rozhovor s Davidem a Emily z TV Guide

Rozhovor s Davidem a Emily z TV Guide

4.3.2009 | by gilly8


V minulé novince jste se mohli podívat na scany z aktuálního čísla časopisu TV Guide a nyní jsem dokončila překlad rozhovoru s Emily a Davidem. Celý se točí kolem konce 4.řady Bones, který přinese větší sblížení Bootha a Brennanové, než většina lidí čekala. Takže hezké čtení. Já si tolikrát říkala, jak by bylo zajímavé vidět Emily s Davidem naživo, když tento rozhovor posytovali:-)...

Co říkáte na to, že se pravidelně dostáváte do žebříčků NEJ seriálových párů - máte vy sami nějaké oblíbence?
Emily: Hodně nás srovnávají s Měsíčním svitem, což k nám má blíž než - řekněme - Na zdraví.
David: Mě se vždycky líbila "šťabajzna" Houlihanová a Hawkeye v Mashi.
Emily: Mě by se líbilo, kdyby se v 30 Rock dali dohromady Liz Lemonová a Jack Donaghy a taky je tu Olivia Bensonová a Elliott Stabler z seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti. Ale i kdyby nebyli spolu, tak se na ně budu dívat dál.

Sledovanost Bones se zvyšuje. Neobáváte se, že sblížení Bootha a Brennanové přijde příliš brzy?
Emily: Když se dvě postavy sblíží, je to vždy nebezpečné - spousta seriálů ztratí své kouzlo, když k tomu dojde - ale přitom to diváci chtějí. Takže musíte být kreativní. Už jsme se políbili, i když k tomu Brennanovou dohnalo vydírání a užili jsme si to o něco více, než jsme ochotni si přiznat. Až se dají dohromady, bude jejich vztah ještě silnější.
David: Občas se dostáváme do situací, kdy musíme bydlet spolu a předstírat, že spolu spíme, ale seriál se soustředí na to, jak moc nám na sobě záleží tím něžným a milujícím způsobem. Spolu s Emily nacvičujeme naše role každý víkend s naší koučkou Ivanou Chubbuck, abychom zůstali kreativní. Každý je pryč z otázky "Vyspí se spolu nebo ne?" a odpověď je ano, ale musí se to provést tak, aby byli diváci spokojeni a zároveň to musí být překvapivé a chytré.

Jak byste si představovali, aby k tomu došlo?
Emily: Na tropickém ostrově.
David: (směje se) Obklopeni tropickým ovocem. Tam, kde se oceán dotýká písku, přechází přes nás vlny a my si to užíváme jak jen to jde.
Emily: Jako ve filmu 'Odtud až na věčnost'. To by bylo sexy.

>>>POKRAČUJTE NA ZBYTEK ROZHOVORU

Zdroj: 206 Bones.

Nové scany z TV Guide

Nové scany z TV Guide

4.3.2009 | by gilly8


Aktuální číslo časopisu TV Guide je věnované seriálu Bones a tomu, že - SPOILER - se spolu Booth a Brennanová vyspí - KONEC SPOILERU. Je v něm pár úžasných fotek Emily a Davida, která jsme doposud nikde neviděli a hlavně obsahuje naprosto famózní rozhovor s Emily a Davidem, který je plný škádlení, legrace a energie. Ve Fotogalerii najdete scany z tohoto čísla. Rozhovor se Vám pokusím dnes či zítra přeložit.

Zdroj: 206 Bones.

Fota z dílu 4x17 The Salt in the Wounds

Fota z dílu 4x17 The Salt in the Wounds

3.3.2009 | by gilly8


Dotřetice FOX překvapuje. Po videích z dílu 4x16 The Bones that Foam a popisu dílu 4x17 The Salt in the Wounds FOX zveřejnil fota z druhé ze jmenovaných epizod. Díl se točí kolem těhotenské dohody volejbalového týmu středoškolaček. V epizodě si jedny z dívek zahrají Monique Coleman (IMDb) z High School Musical či Kayla Ewell (IMDb) ze seriálu Báječní a bohatí. Jejich trenéra ztvárnil Matt Bushell (IMDb), který se objevil např. v seriálech CSI, NCIS, Hrdinové či Odložené případy.

Obrázky najdete ve Fotogalerii.

Zdroj: Flickr.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář