Jdi na obsah Jdi na menu
 

Novinky březen 2007

17. 3. 2007
31.3. 2007

Podrobnější obsah dílu 2x19

Ačkoliv se epizody 2x19 Player Under Pressure dočkáme až 18.dubna, už se objevil její podrobnější obsah. Na stránce s obsahem najdete též fotografie ze zmíněného dílu.

Btw.: Althea posílá další wallpaper;-).


Další fota Emily Deschanel

Nevím, jak to Emily dělá, ale poslední dobou se skoro každý den účastní nějaké zajímavé párty či konference. Tentokrát - konkrétně 29.3.2007 - byla hostem akce nazvané 2007 Mavericks, kterou hostil Emporio Armani. Obrázky Emily naleznete v rubrice Fotoalbum.

Tamara Taylor o své svatbě

Tamara Taylor alias Cam z 2.řady Bones se v létě bude vdávat (o čemž jsem informovala již dříve) a konečně prozradila datum svatby. Bude se konat 10.června 2007 a tím šťastným vyvoleným, kterého si Tamara bude brát, je právní zástupce Miles Cooley. Jak Tamara prozradila na nedávných Genesis Awards, svatba se bude konat v Yucatánu v Mexiku, ačkoliv byla původně plánovaná v Toskánsku. Rodina totiž nebyla nadšená z tak náročného cestování, takže se nakonec místo svatby posunulo trochu blíž. Jako svatební šaty si Tamara obleče indické sárí v červené barvě. Jak Tamara řekla: "Bílá barva je v Indii barvou zármutku a tak jsem si říkala, že v nejdůležitější den svého života nechci ani náhodou mít cokoliv společného se zármutkem."
Zdrojem této zprávy je magazín TV Guide.


29.3. 2007 Torrent 217

Díl 2x17 ke stažení

Je tady čtvrtek a to znamená, že Vám sem dávám odkaz ke stažení dalšího dílu - 2x17 Priest in the Churchyard.

Sledovanost seriálu se drží poslední dobou na stále stejné úrovni - tedy cca 11 miliónů diváků, což je dobře, protože to zajišťuje Bones opětovné vítězství ve své časové kategorii. Na dalších místech skončilo Jericho a Friday Night Lights.


Nový název dílu 2x20 a nová fota

Epizoda 2x20, která se původně měla jmenovat Man Who Fell To Earth, mění název a bude vysílána jako Spaceman in a Crater.
A konečně se objevily i obrázky z tohoto dílu, které si můžete prohlédnout v rubrice Fotoalbum

Edit: Byla přidána další 2 fota.


Nová fota Emily Deschanel

Emily se včera zúčastnila "eko" akce na záchranu tuleňů s názvem Save the Seals a Vy se teď můžete podívat na fotky z této události. No jo, Emily je prostě pěkná ženská i bez přehnaného líčení. A občas umí dělat roztomilé grimasy;-).

Scany z Women's Health Magazine

Nedávno jsem upozorňovala na nový rozhovor s Emily ve Women's Health Magazine.

A teď se můžete podívat také na scany z tohoto časopisu. Emily to tam na celostránkovém obrázku opravdu moc sluší.


Promo k dílu 2x18

Tak a je tu další trailer! Tentokrát k epizodě 2x18 The Killer in Concrete, kterou uvidíme 4.dubna 2007. Bootha unesou a Brennanová bude nucena požádat o pomoc s jeho osvobozením svého otce. Ukázka vypadá dost dobře a velmi vtipně:-)!

28.3. 2007

Althea posílá další wallpapery

Althea nelenila a poslala mi několik dalších wallpaperů ze seriálu Bones. Najdete je v rubrice Wallpapers. Díky, Altheo:-).


Další pauza ve vysílání Bones

Jako by těch přestávek ve vysílání seriálu Bones / Sběratelé kostí na stanici FOX bylo málo, tak se brzy dočkáme další. Dne 11.dubna 2007 totiž můžeme na Bones zapomenout. Z vysílání je vytlačí vysílání soutěže American Idol (jako už poněkolikáté), které dali producenti FOXu přednost před Bones. To znamená, že na díl 2x19 Player Under Pressure si počkáme až do 18.dubna.

No a další změna ve vysílání. Na Slovensku od příštího týdne uvidíme Bones alias Kosti každé úterý namísto středy.


27.3. 2007

Bones v TV tuto středu

111 113 217
V dílu 1x11 Bones a Booth pátrají po uneseném synovi ženy, kterou naši uhořelou ve svém autě. V dílu 1x13 budeme hledat vraha ženy, jejíž tělo se našlo v kufru auta člena gangu, který Bones a Bootha dovede až do domu vlivného senátora. A v dílu 2x17 se Bones s Boothem vydají po stopách těla nalezeného na hřbitově, kde nemělo co dělat. A taky se dočkáme společné párové terapie s Dr.Gordonem Wyattem;-).
Více o jednotlivých epizodách zjistíte kliknutím na obrázek.


26.3. 2007

Pár nových wallpaperů

Tak jsem se nechala trochu inspirovat Altheou a udělala jsem také pár wallpaperů. Btw. nepoužívám Photoshop, ale jen PhotoFiltre, tak jsem zvědavá, jak se budou líbit;-). Najdete je v rubrice Wallpapery.

Edit: Althea poslala ještě další wallpapery, takže jich je celkem už 13. Najdete je zde.


Fota z Genesis Awards

Dne 24.března 2007 se v Beverly Hills v Kalifornii konalo 21. předávání cen Genesis Awards a herci z Bones byli u toho. Seriál Bones / Sběratelé kostí byl totiž nominován v kategorii nejlepší dramatický seriál - jmenovitě za epizodu 1x22 The Woman in Limbo. Zatím se ke mě nedostaly výsledky, ale můžete se podívat na fota Michaely, TJe se sestrou a Tamary, kteří se předávání zůčastnili.

Edit: Tak už je potvrzeno, že seriál Bones vyhrál cenu za nejlepší dramatický seriál!!! Obrovská gratulace:-). Bones se tak ocitají ve společnosti Simpsonů jako nejlepšího komediálního seriálu, Fast Food Nation jako nejlepšího filmu či Šarlotiny pavučinky jako nejlepšího rodinného filmu roku 2006.


25.3. 2007

Rozhovor s Emily Deschanel

Sarah Millerová z Women's Health Magazine zpovídala Emily pro dubnové vydání magazínu a vy si můžete přečíst, co se dozvěděla.
Emily povídá o svém veganství a o výchově, která k němu vedla, o cvičení a udržování své postavy, o svém perfekcionismu, o rozdílech a podobnosti se svou sestrou, atd.
Prozrazuje také něco o svém příteli - prý je to Brit, scénárista a vegetarián. Žijí spolu už víc jak rok a senámili se přes své přátele. Zatím spolu nežijí a o svatbě neuvažují. Emily si teď chce prý hlavně užívat;-).


Wallpapery od Althey

Althea Vám všem posílá pár pěkných wallpaperů s Bones a Boothem. Zatím jsou dva, na dalších se prý pracuje. Takže se na ně určitě podívejte:-)!

Edit: Tak Althea dodala ještě další 4 wallpapery!


Rozhovor s TJem, Tamarou, Ericem a Michaelou

Kristin z E!Online nedávno mluvila s Davidem a Emily a tentokrát si našla cestu i k dalším členům štábu seriálu Bones / Sběratelé kostí - konkrétně k TJovi, Tamaře, Ericovi a Michaele. Rozhovor s nimi si můžete přečíst na webu E!Online.
Rozhovor je v angličtině a TJ v něm vypráví, že v reálném životě se přátelí s Tamarou, Tamara zase povídá o tom, jaké to bylo začínat v seriálu jako protivník Bones, Eric uvažuje, že by Zack mohl dostat nějakého asistenta - nebo pokud možno pěknou asistentku a Michaela hovoří o vztahu Angely s Hodginsem.


24.3. 2007

Promo k dílu 2x17

Než se dočkáte dalšího dílu seriálu Bones / Sběratelé kostí, tak se podívejte na trailer. Epizoda 2x17 Priest in the Churchyard se bude točit kolem záhadné mrtvoly na církevním hřbitově.

23.3. 2007

David updatoval svůj blog

David konečně zase připsal pár řádek do svého blogu a vy si můžete přečíst překlad. Originál najdete na stránkách Foxu.

Díl 2x16 ke stažení

Nevim, jak je to možné, ale stejně jako skoro každý čtvrtek jsem teď byla někde pryč, a tak přidávám odkaz ke stažení dalšího dílu až dnes. Jde o epizodu 2x16 The Boneless Bride in the River.

Sledovanost seriálu se i přes nasazení Survivora na konkurenční kanál CBS nepohnula směrem dolů a stejně jako minulý týden Bones přilákaly okolo 11 miliónů diváků. Survivor ale i tak zvítězil s 13 mil. diváky.


21.3. 2007

Festival Fantazie

Bones na Festivalu Fantazie

Pro ty, kdo ještě tuto informaci nezaregistrovali v diskuzi na Lapiduchu, přidávám info, že se můžeme těšit na přednášku o seriálu Bones / Sběratelé kostí na Festivalu Fantazie, který se koná v Chotěboři od 29.6. do 8.7. 2007.
Přednáška o Bones bude zařazena do bloku SeriesCon, který probíhá ve dnech 4.7., 5.7., 7.7. a 8.7. (Bones budou na řadě zřejmě 7.7.). Festival Fantazie je největší setkání českých a slovenských fanoušků science fiction, fantasy a hororu a SeriesCon se věnuje seriálům, které se u nás zatím nevysílaly nebo televizí jen prošuměly, ale určitě stojí za pozornost.
Můžete se také podívat na upoutávku, kterou speciálně pro SeriesCon vytvořila Ajka (smekám.. je skvělá!) a nebo na plakát k SeriesConu.
Takže kdo bude mít zájem se zúčastnit, může se přihlásit zde.


20.3. 2007

Bones v TV tuto středu

110 112 216
V dílu 1x10 Bones a Booth vyšetřují nález těla mladé dívky, která si nechala udělat nespočet plastických operací, v dílu 1x12 zjistíme, kdo stojí za smrtí mladíka, který si o sobě myslel, že je superhrdina a v dílu 2x16 bude Jeffersonský tým vyšetřovat vraždu mladé asiatky, jejíž tělo se našlo bez kostí.
Více o jednotlivých epizodách zjistíte kliknutím na obrázek.


17.3. 2007

Podrobnější obsah dílu 2x18

Začátkem dubna se dočkáme dílu 2x18 The Killer in Concrete a už teď si můžete přečíst, co se stane. Booth bude unesen a Brennanová se znovu setká se svým otcem. Takže o zajímavosti nouze nebude!

Video rozhovor s Davidem Boreanazem

David byl v rámci prezentace na filmovém festivalu SXSW v Austinu v Texasu dotazován na informace o svém novém filmu Suffering Man's Charity.
Vy se teď můžete podívat na video s jeho interview. David odpovídá např. na otázku, jaké bylo pracovat s režisérem snímku Alanem Cummingem, který je také hercem. Dozvíme se, jaké je to pro Davida být objektem zájmu tolika lidí a jak scénář filmu zapadá do jeho filmové kariéry. V průběhu interview jsou také prostřihy na záběry z filmu.
Video a další podrobnosti o filmu si můžete prohlédnout na stránce věnované speciálně filmu Suffering Man's Charity. (Pozn.: Video je úplně dole na stránce.)


Další obrázek z dílu 2x19

K epizodě 2x19 Player Under Pressure se objevilo v pořadí už 4. foto, tak se na něj mrkněte;-).

16.3. 2007

Několik recenzí dílu 2x15

Web 206 Bones přinesl seznam několika recenzí aktuálního dílu 2x15 The Bodies in the Book. Podívat se na ně můžete zde.

15.3. 2007

Díl 2x15 ke stažení

Sice se zpožděním, ale přeci jen nakonec přidávám odkaz na stažení dalšího dílu seriálu Bones / Sběratelé kostí přes TorrentSpy. Epizoda 2x15 The Bodies in the Book je o vyšetřování případu vražd, které se až příliš podobají těm, které ve své nové knize popisuje Dr. Brennanová.

Tento díl v Americe získal nejvyšší sledovanost ve své časové kategorii s cca 11 milióny diváky. Na 2.místě skončilo Dateline s 10 mil. diváky a na 3. místě Jericho s 8 mil. diváky. Příští týden nasadí televize CBS proti Bones další řadu Survivor, který běžně vítězí ve sledovanosti ve čtvrtek od 20 hod. Tak uvidíme, jak to pohne se sledovaností Bones..


David Boreanaz v ET Canada

David se včera objevil v pořadu ET Canada a na video z něj se můžete podívat zde. Nedozvíte se nic moc nového, ale kdo by se rád nepodíval na Davida a to, jak ho jeho hraní v Bones baví. No a na pár vteřin se objeví i Emily Deschanel.

Trailer k dílu 2x16

Konečně je na světě trailer k dalšímu dílu Bones - a to 2x16 The Boneless Bride in the River, kde Booth a Brennanová vyšetřují vraždu mladé asiatky a Sullivan postaví Brennanovou před životní rozhodnutí.

Rozhovor s Davidem a Emily

Na webových stránkách E-online.com si můžete přečíst rozhovor s Davidem a Emily s názvem 332.důvod, proč mě má práce neštve.
Zde je krátký úryvek:

Otázka: Dozvíme se ještě něco víc o Boothově minulosti - o válce, problému s hraním, jeho rodině?
David: To ano - u mé postavy je to ho ještě mnoho k prozkoumání a myslím si, že oba charaktery - jak Booth tak i Brennanová - žijí skrze minulost a současnost toho druhého. Takže její minulost otevře dveře do jeho minulosti a naopak. Myslím, že to je přesně to, o čem tento vztah je. Jistojistě se v další sérii dozvíme něco více o mém otci a dědečkovi a o jeho vztazích s rodinou.

Více najdete na stránkách E-online.com.


14.3. 2007

Fota z dílu 2x19

Podívejte se na nové fotografie z dílu 2x19 Player Under Pressure, který se točí kolem vraždy vysokoškolského atleta.

Scan z březnového TV Guidu

V časopisu TV Guide z 21.března 2007 vyjde článek o vztahu Brennanové a Sullyho. Emily Deschanel, Eddie McClintock a Hart Hanson doplňují článek svými poznámkami.
V psané podobě si můžete přečíst článek na webu 206 Bones.


12.3. 2007

Rozhovor s režisérem Suffering Man's Charity

Režisér nového snímku s Davidem Boreanazem Suffering Man's Charity - a také představitel hlavní role - Alan Cumming odpovídal na otázky kolem svého filmu a kariéry.

Plné znění rozhovoru najdete na webu Austin360.com.


Obsahy dílů 2x19 a 2x20

Tento týden nás čeká teprve 15.díl seriálu Bones / Sběratelé kostí, ale už jsem narazila na hodně stručné obsahy dílů 2x19 Player Under Pressure a 2x20 Man Who Fell To Earth.
Předběžně to vypadá, že Bones skončí koncem dubna a pak nás bude čekat dlouhá pauza až někdy do září, kdy zhruba začne další série.


Dva české články o seriálu Bones a jeho hercích

U nás se zjevně Bones nechytly a tak je vůbec štěstí, že se objevují alespoň nějaké články věnované tomuto seriálu. Nejsou sice úplně aktuální, ale nevadí.
První článek je z TV Revue a druhý z TV Max a najdete ho na PopKornových stránkách.


10.3. 2007

Emily Deschanel v US magazínu

Na osmé straně březnového vydání US Magazine se objevil menší obrázek Emily Deschanel. Na obrázku jsou srovnávány vždy dvě známé osobnosti-ženy ve stejných či hodně podobných šatech. Emily má na sobě vínové šaty pod kolena, které si na sebe vzala též Dominique Swain. No a komu slušely více? Mrkněte se na scan, který zveřejnil web 206 Bones.

9.3. 2007

Obsah dílu 2x17

Doplnila jsem podrobnější obsah epizody 2x17 Priest in the Churchyard. Opět se setkáme se skvělým Stephenem Fry jako psychiatrem Wyattem. A tentokrát se jeho terapie zúčastní nejen Bootha, ale i Brennanová!

Fota z natáčení dílu 2x03

Nedávno jsem narazila na pár obrázků z natáčecího placu pří práci na díle 2x03 The Boy in the Shroud. Můžete se na ně podívat na webu PanoScan.

8.3. 2007

Název posledního dílu 2.série Bones

Druhá řada seriálu Bones / Sběratelé kostí se blíží ke konci a konečně už je znám i název úplně posledního dílu, tedy 2x22 Stargazer In A Puddle.
Ještě se neví, o čem předně bude epizoda vyprávět, ale je jisté, že jednou z postav bude Ruth Keenanová - tedy zesnulá matka Dr. Brennannové.


7.3. 2007

TJ Thyne dnes slaví narozeniny

Dnes je TJ Thynovi, který hraje v seriálu Bones / Sběratelé kostí Dr. Hodginse, 31 let. Takže gratulace:-)!

Pozn.: Některé servery uvádí, že se narodil již v r. 1975, ale já vycházím z údajů na IMDb (r.1976), což je asi nejspolehlivější zdroj.


4.3. 2007

Název a fota z dílu 2x18

V pořadí 18.díl 2.řady seriálu Bones / Sběratelé kostí se bude jmenovat The Killer in Concrete neboli Vrah v betonu.
V rubrice Fotoalbum najdete též fotografie k této epizodě.


3.3. 2007

Obsah dílu 2x16

Přečtěte si obsah dílu 2x16 The Boneless Bride in the River.
Epizoda bude vyprávět o nálezu vykostěného těla mladé ženy a pokračující vztah Brennanové a Sullyho nabere zajímavých obrátek.


Oficiální stránka filmu Suffering Man's Charity

Premiéra snímku Suffering Man's Charity, ve kterém hraje druhou hlavní roli David Boreanaz, se blíží a tak není divu, že vznikla i oficiální webová stránka k tomuto filmu. Můžete se podívat na obsah, profily herců i tvůrců filmu, videoklipy a přečíst si 2 články o filmu.
Stránku najdete na www.sufferingmanscharity.com.


2.3. 2007

Zooey Deschanel v časopise InStyle

Jelikož se po novinkách kolem Bones, Davida, Emily a dalších slehla zem, tak Vám alespoň přidávám odkaz na pár pěkných obrázků Emilyiny sestry Zooey z časopisu InStyle. A musím říct, že jí to opravdu sekne:-).
Mrkněte se na web Searching Bones.


Co nevíte o Kathy Reichs?

Kromě toho, že píše skvělé knihy, umí Kathy také malovat! Více o její zálibě si můžete přečíst v článku deníku Charlotte Observer.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář