Jdi na obsah Jdi na menu
 

Bones - aktualizace a názory

2. 8. 2006

Ahoj mílí "Bonesáci":-),

tak jsem se konečně dostala k další aktualizaci. Denně procházím snad všechny stránky týkající se Bones. Je docela těžké objevit nějaké novinky, protože seriál nepatří k těm, co by se na ně dívaly davy lidí a herci také nejsou nějaké superhvězdy (snad jen David je výjimka). Ale i tak se postupně rozrůstá počet fanoušků a jejich www stránek. No a co je tedy nového zde?

Předně jsem přidala rubriku Fanfiction s povídkami na motivy Bones. Je tam pár moc pěkných příběhů. Vše je samozřejmě anglicky - stejně jako veškeré příspěvky v rubrice Články. Zde doporučuji k přečtení zejména rozhovory s herci, protože z nich čiší úžasná atmosféra a pohoda, která zjevně vládne při natáčení. Zajímavý je z hlediska novinek rozhovor s E.Milleganem alias Zackem, který prozrazuje pár informací o vývoji své postavy v další řadě seriálu.

Také se snažím pracovat na rubrice Média. Z důvodu malé kapacity a nemožnosti vkládat videa, si chci pořídit placený program, ale nějak nejsem schopná dostat se po práci ještě na poštu a zaplatit složenku;-).. Ale snad se to brzy změní. Zatím jsem přihodila nějaké odkazy na moc pěkná Bones music videa z youtube a návod na jejich stažení.

Kdyby měl někdo přání, co by chtěl na těchto stránkách vidět, tak určitě dejte vědět. Můj mail je v rubrice Kontakt. Taky kdybyste věděli o nějakých pěkných stránkách o Bones, které nejsou v odkazech, písněte mi je třeba do shoutboardu nebo i na ten mail. Budu moc ráda.

Je bezva, že se alespoň pár z Vás, co jste mé stránky navštívilo, dostalo k tomuto skvělému seriálu. Mě k němu přivedly knihy od Kathy Reichs. První jsem koupila kamarádce k narozeninám a když jsem si jí od ní půjčila, tak jsem hned věděla, že mám novou oblíbenou spisovatelku;-). Doposud jsem přečetla všechny Kathyiny knihy, co vyšly v ČR. O seriálu jsem se dozvěděla z oficiální stránky K.Reichs a hned jsem si ho musela sehnat. První díly mě trochu zklamaly. Tempe nebyla taková jako v lierární podobě. Byla chladná, osamělá a trochu asociální. Detektiva Andrew Ryana z Kathyiných knih nahradil agent FBI Seeley Booth, který byl prototypem povrchního frajírka. Ale jak šel díl za dílem, tak se můj pohled na Bones měnil. Přelomem byl asi díl A Boy in the Bush a pak definitivně vánoční epizoda The Man in the Fallout Shelter, které ukázaly, že ani Tempe, ani Booth nejsou tak jednostranné a ploché postavy, jak se zdálo. A od těchto dílů se také začal měnit charakter seriálu směrem od řešení případů k řešení životů postav. Snad ani nemusím zmiňovat nejlepší díl celé série - Two Bodies in the Lab.. Kdo viděl seriál, ví proč ho zmiňuji;-). A se závěrem série přichází obrovské překvapení týkající se Tempiny rodiny. Nečekané - možná trochu překomplikovné - ale určitě pozitivní v tom smyslu, že konečně Tempe vidíme křehkou a "lidskou".

Snad bude 2.řada pokračovat v duchu rozvíjení osudů postav. Sice vě mě nevzbuzuje důvěru příchod nové Tempiny šéfky, ale Boothova ex-přítelkyně a matka jeho syna Parkera může přinést zajímavou zápletku. Takže jdu odpočítávat čas a těšit se na 30.8.2006, kdy se objeví 1.díl další řady.

Prozatím tedy obrovské díky za to, že navštěvujete mé stránky! Budu se snažit shromáždit co nejvíc informací o seriálku, abyste tu našli vše, co hledáte. A jak už jsem napsala výše - budu ráda za jakékoliv připomínky, dotazy a další reakce:-).

S pozdravem

Vaše Gilly8

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář