Jdi na obsah Jdi na menu
 

Spoilery - 3.série

Season 3

Zde máte souhrn doposud známých informací ke 3.řadě seriálu Bones:

15.8. 2007

Název dílu 3x05


Ode dneška známe název 5.dílu 3.řady seriálu Bones. Je jím Mummy in The Maze.
PS: Díky za info anthropomumm.


Promo k 3.sérii Bones!!!


Konečně se objevilo promo video k další sérii. Je spojeno s promo k seriálu Doktor House. A vypadá opravdu VELMI zajímavě. Zejména jedna scéna Bones a Bootha. Takže na to mrkněte:3.8. 2007

Změna vysílacího dne Bones v USA


Pozor změna! Seriál Bones se vysílal vždy ve středu od 20 hodin. Tento podzim se však toto vysílací schéma mění. Bones uvidíme každé úterý od 20 hodin. 1 díl 3.série 3x01 Widow's Son in the Windsheild uvidíme dle oficiálního prohlášení stanice FOX dne 25.září 2007. Hned po Bones poběží Doktor House, což je velmi dobré, jelikož má standardně vysokou sledovanost.

Obsahy prvních 4 dílů 3.série Bones


Tak ještě zbývají necelé 2 měsíce do začátku 3.série Bones a vy si už můžete přečíst obsahy prvních 4 epizod.

3x01 The Widow's Son In The Windshield
Booth a Brennanová se spojí při vyšetřování případu, kdy tři "skejťáci" nahlásí, že z auta, které bylo před nimi, vypadla během jízdy lebka.
Angela a Hodgins si najmou soukromého detektiva, aby vypátral Angelina manžela. Detektiv zjistí, že oddávající zemřel a africký kmen, ze kterého Angelin manžel pocházel, byl před dvěma lety pohlcen vlnou tsunami. Přeživší opustili ostrov a nechtějí se tam vrátit, protože si myslí, že je prokletý a straší na něm. Ale nic není ztraceno, protože detektiv Doyley zjistí, že v době, kdy se Angela vdávala na ostrově kotvila australská nákladní loď. Možná, že si někdo z posádky vzpomene na jejího manžela či svatbu..
Také se seznámíme se Zackovým potenciálním náhradníkem. Jmenuje se Clark Edison. Tým ho přijme se smíšenými reakcemi. Angela odmítá brát v úvahu jeho existenci, Booth do něj rýpe a Brennanová ho není schopna přes obavu, jaký vliv bude mít jeho přijetí na její vztah s Boothem, posoudit objektivně.

3x02 The Death in the Saddle
Tým vyšetřuje smrt Eda Milnera, který měl být na dovolené na Floridě, ale jeho tělo se nalezlo ve Virginii. Brennanová a Booth se dostanou do střetu s vlastníkem motelu, kde byl Ed naposledy spatřen. Muž nechce příliš spolupracovat a nechá si prověřit, že Booth opravdu pracuje pro FBI. B&B zjistí, že Ed se účastnil sexuálních hrátek "pony-play fantasies" (jeden je žokej, druhý poník). Když přijdou na to, o co jde, je Booth znechucen a v Brennanové to vyvolá zájem (z antropologického hlediska). Na seznamu podezřelých je Edova žena (žokej), muž, který ho nahradil (poník), řezník Tm Mularz a vlastník motelu.
Mezitím se Angela setká s Dr. Jasperem - psychologem/hypnotizérem, který ji má zhypnotizovat, aby si vzpomněla na svoji svatbu na Fidži.

3x03 The Soccer Mom In The Mini-Van
Booth a Brennanová vyšetřují smrt ženy, která byla zabita po explozi bomby v její dodávce. Aby urychlil vyšetřování, Booth spáruje Hodginse s expertem FBI a výbušniny Katherine Frostovou, velmi krásnou agentkou, která Hodginse okouzlí. Zdá se, že tělo, které zkoumají, je plné fragmentů bomby. Boothovi pomáhá další agent - Sam Reilly. Vyšetřování je brzy dovede k manželovi oběti, kterého chtěla žena zrovna opustit.
Brennanová navštíví svého otce ve vězení. Ten ji žádá o odpuštění za to, že ji jako otec zklamal.

3x04 The Secret in the Soil
Booth a Brennanová vyšetřují smrt farmáře Franka Curtise. Vyslýchají vdovu a dceru, které potvrdí, že si Frank nadělal nepřátele, když na ostatní farmáře tlačil, aby používali organická hnojiva. A když nechtěli, najal si právníky, kteří mu pomohli najít cestu, jak by mohl dané farmy skoupit. Později B&B navšíví některé z těchto farmářů s domněnkou, že jeden z nich je vrah. Případ se zkomplikuje, když se najde další tělo a zjistí, že Frank měl milenku.. a ne jednu.

Zdroj: SpoilerFix.com.


25.7. 2007

Spoilery o jednotlivých postavách


Podle MSNBC se v další sérii Bones dočkáme několika zajímavých změn. Zde je souhrn:
 • Postava Zacka Addyho (Eric Millegan) odjede sice do Iráku, ale během 3.série se vrátí zpět. Eric k tomu řekl: "Nechci odhalovat příliš mnoho, ale pošlou ho domů docela brzo. Předpokládalo se, že v Iráku zůstane déle, ale nestalo se tak a my budeme v seriálu zkoumat, proč k tomu vlastně došlo a jak se kvůli tomu cítí."
 • Angela a Hodgins se loni nevzali a i když svatební plány vyzněly do ztracena, byl k tomu určitý důvod. Epizoda, která předcházela žádosti o ruku, byla z vysílání stažena kvůli podobosti se střelbou na Virginské univerzitě. Ale jak řekl TJ Thyne, který hraje Hodginse,: "Nemyslete si, že milostná hra je u konce. Myslím si, že Hodgins Angelu hluboce a vášnivě miluje. A udělá cokoliv pro to, aby pokračoval v dvoření a okouzlování a dělání dojmu, jen aby si ji udržel, protože ji opravdu ještě nemá."
 • Publikum se zamilovalo do Stephena Frye jako Boothova psychiatra doktora Gordona Wyatta. Hart Hanson řekl, že si ho lidé ze seriálu také zamilovali a že by chtěli, aby se vrátil, jenže kvůli nabitému Stephenovu rozvrhu k tomu nemusí v nejbližší době dojít.
 • Určitě se ale dočkáme Ryana O'Neala jako otce Bones. K němu Hart pronesl toto: "Ryan O'Neal je velká, velká filmová hvězda a my ho máme v našem seriálu. A nemůže to být už lepší. Máme ho rádi." A když už se bavíme o otcích, tak producenti doufají, že se jako Angelin otec vrátí Billy Gibbons ze ZZ Top.
 • A co čeká Bootha a Brennanovou? Jak dlouho můžou vydržet bez sebe a co se stane, když se dají dohromady? Zničí to celý seriál jako se to stalo v Moonlightingu? Jeden kritik se na tuhle otázku zeptal a Hart Hanson odpověděl takto: "Doufám, že jsme dost zruční na to, abychom dokázali co nejvíce oddalovat chvíli, kdy je uvidíme jako pár. Ale, víte, je to už třetí série.. Myslím, že by se už mělo radši začít něco dít."

24.7. 2007

Název dílu 3x03


Tak už známe název 3.dílu 3.řady seriálu Bones. Je jím Soccer Mom In The Mini-Van.

12.7. 2007

Název dílu 3x02

Zbývají ještě víc než 2 měsíce do začátku vysílání 3.řady Bones a už známe název dalšího dílu. Epizoda 3x02 se bude jmenovat Death In The Saddle. Obsah se snad dozvíme brzy.

11.7. 2007

Posun začátku vysílání 3.řady Bones

Dobrá zpráva pro fandy Bones! První díl třetí řady - Widow's Son in the Windsheild se bude vysílat již 19.září 2007 od 21 hod. a ne až 26.září, jak bylo původně plánováno. Uvedl to web Orlando Sentinel.

29.6. 2007

Odpovědi z Ask Ausiello

Michael Ausiello opět odpovídal na dotazy čtenářů. Nejprve oznámil ukončení soutěže o 2 seriály, kterým se bude ve zvýšené míře věnovat během další sezóny. A představte si, že na prvním místě skončil seriál Bones! Hned za ním (o 3% níže) se umístil Supernatural. Relativně nefér mi přijde označení fanoušků Bones za podvodníky, když hlasovali pro svůj oblíbený seriál vícekrát. Je totiž jasné, že fandové ostatních seriálů dělali to samé. Chybou bylo spíše to, že bylo umožněno vícenásobné hlasování...

Krom toho odpověděl Ausiello na dotaz jisté Jennifer Lynn:
 • Otázka: "Každou středu čtu Ask Ausiello a doufám, že tu bude alespoň malá zmínka o Bones. A ono pořád nic! Je to zklamání? Myslím si, že ano!"
 • Odpověď: "V třetí sérii se setkáme se Zackovým potenciálním nástupcem. Jmenuje se Clark Edison a tým na něj zareaguje s velmi smíšenými pocity. Angela odmítá vzít v potaz jeho přítomnost, Booth do něj rýpe a Brennanovou příliš znepokojuje to, jaký vliv by jeho přijetí mohlo mít na její vztah s Boothem, než aby ho mohla nestranně soudit. Mezitím si Angela najme soukromého detektiva, aby vypátral jejího manžela z Fidži."


25.6. 2007

Název dílu 3x01!!!

Zdá se to neuvěřitelné, ale už se objevil název prvního dílu třetí série! Bude se jmenovat 3x01 Widow's Son in the Windsheild. Na webu Bones - spoilers najdete ke stažení úryvky ze scénáře. Angela a Hodgins si najmou soukromého detektiva, aby našel Angelina "manžela" a Cam s Bones vybírají náhradníka za Zacka.

25.6. 2007

Začátek 3.série

Konečně se objevila první informace o plánovaném začátku vysílání 3.série! Dle webu The Futon Critic bychom se měli seriálu Bones dočkat 26.září 2007 v 21 hodin na FOXu! No, je to sice o měsíc déle, než začínala 2.řada, ale nevadí;-). Plánované datum se samozřejmě může ještě posunout.

19.6. 2007

David Boreanaz jako producent

David se rozhodl více participovat na seriálu Bones, a tak ho v titulcích 3.řady seriálu neuvidíme už jen jako herce, ale také jako koproducenta! A co by díky své nové úloze chtěl dokázat? Rád by obsadil do role Boothova dědečka herce Jamese Garnera (záznam v IMDb). Toho jsme mohli vidět např. ve filmech Velký útěk, Fanoušek, Mí drazí Američané, Zápisník jedné apod.
David se také vyjádřil k tomu, jak vidí vztah Bootha a Brennanové v 3.sérii. Stále si stojí za tím, že nechce jejich vztah uspěchat a raději by, kdyby se stále drželi na úrovni jejich velmi blízkého přátelství, které by se nadále prohlubovalo. Jak říká: "Raději bych volil pomalý postup. Nejsem sprintér, ale maratonský běžec." Tyto informace uvedl v aktuálním čísle Emmy Magazine.

A ještě zpět k DVD s 2.sérií. Minule jsem psala, že nebude obsahovat díl 2x19. Neuvádí ho totiž oficiální materiály. Ale na webu Whedon.info tvrdí, že i tak by měl být tento díl na discích zahrnut. Tak tedy uvidíme..


19.6. 2007

Krátké info ke 3.řadě Bones

Kristin z webu E-Online.com odpovídala na otázky čtenářů a dva z těchto dotazů se týkaly i seriálu Bones. První dotaz byl na novinky o třetí řadě. Od Kristin se dozvídáme, že 3.série nebude mít 22.dílů, jako obvykle - ale bude jich 28! Druhý dotaz byl směřován na epizodu 2x19 Player Under Pressure, která byla kvůli incidentu na Virginské univerzitě vypuštěna z vysílání. Kristin odpovídá, že zaslechla cosi o tom, že bychom se jí mohli dočkat už v září. K tomu se připojuji s dodatkem ohledně DVD s 2.řadou Bones. Původně bylo oznámeno, že na DVD bude i zmiňovaná epizoda 2x19, avšak nejnovější zprávy říkají, že tomu tak nebude a zřejmě se objeví až na DVD s 3.řadou seriálu.

A ještě krátké info k televizním cenám Emmy 2007. 3 epizody seriálu Bones se budou ucházet na nominace o tyto ceny. Jedná se o díly: 2x09 Aliens in a Space Ship, 2x15 Bodies in the Book a 2x22 Stargazer in the Puddle. Nominace budou vyhlášeny ve čtvrtek 19.července 2007.


28.5. 2007

Nové informace o 3.sérii Bones

Kristin Veitch z E-online.com získala velmi zajímavé informace od Harta Hansona (tvůrce seriálu), Stephena Nathana (výkonný producent), Davida Boreanaze a Emily Deschanel. Z jejich rozhovoru vyplynuly následující zjištění:
 • Stephen Nathan potvrdil, že seriál naváže na romantické jiskření mezi Boothem a Bones z předchozích 2 sérií.
 • Na druhou stranu Hart Hanson zamítl možnost, že by se B&B spolu ocitli v posteli (alespoň v nejlbližší době).
 • Emily s Davidem vtipkují o tom, co by si přáli pro své postavy. Emily by chtěla nějakou pořádně žhavou snovou sekvenci.
 • Co se týká Angely a Hodginse, tak Stephen Nathan potvrdil, že v další sérii budou pátrat po tom, koho že si to Angela vlastně kdysi vzala. Angela si to totiž nepamatuje.
 • Konečně se setkáme s rodinou Seeley Bootha. Poznáme jeho ambiciózního bratra, otce, který Seeleymu nerozumí a dědečka, který ho velmi ovlivnil.
 • Znovu se setkáme s tzv. "Gravediggerem" z dílu 2x09 The Aliens in a Spaceship, který pohřbil Hodginse a Brennanovou v autě do písku v poušti.
 • Čeká nás ještě jeden velmi rafinovaný zabiják, který se snaží složit dokonalou kostru z 206 kostí - každé od jiného člověka. Tento případ by měl otevřít 3.sérii.
Původní článek najdete na webu E-online.com. Můžete se zde také podívat na video s Emily a Davidem z akce Fox Upfront v New Yorku.


27.5. 2007

Ryan O'Neal nepůjde do vězení

Před 3 a půl měsíci se na serveru Novinky.cz objevila zpráva, že Ryan O'Neal byl obviněn z pokusu o vraždu vlastního syna. Jelikož se ale výpovědi očitých svědků různí a jeho syn byl zřejmě pod vlivem omamných látek, byla žaloba zamítnuta.
Nic tak nebrání tomu, aby se Ryan mohl ve 3.sérii Bones vrátit jako otec Temperance Brennanové - Max Keenan. Více se můžete dočíst na Yahoo! News.


17.5. 2007

Info o 3.řadě Bones

Druhá série Bones skončila a nastává otázka, co bude dál. Dějově toho tvůrci zatím moc neprozradili, ale tento týden David v jednom interview naznačil, že začátek třetí série bude prostoupen terapiemi, na které bude docházet Brennanová, aby se naučila pracovat v týmu spolu s Boothem. Takže pokud se něco nestane, měli bychom se opět setkat se skvělým Stephenem Fry jako Dr. Gordonem Wyattem:-).

Dále mám ještě jednu novinku, která pro fanoušky Bones v USA nebyla moc pozitivní - a to, že se Bones s novou řadou přesouvají na nový vysílací termín. Konkrétně na středu z osmé na devátou hodinu večer. Takže poběží proti seriálům Criminal Minds, Private Practice či Bionic Woman. Tento časový termín však platí pouze pro podzimní část sezóny. V jarní části (pravděpodobně už od ledna) se Bones přesunou zase zpět na 20 hodin, ale budou v pátek. Páteční termín je velmi rizikový a ve většině případů pro seriály znamená obrovský propad, takže jsem opravdu zvědavá, jak moc to zahýbe se sledovaností..

Spoiler: Narazila jsem také na jeden klip, co by údajně měl být v 3.řadě Bones. Můžete si ho stáhnout ze Sendspace.

Edit: Dále se objevila informace o tom, že 3.série se bude soustředit na to, jak se Brennanová vyrovnává s tím, že její otec bude souzen za vraždu zástupce ředitele FBI (Ryan O'Neal se tedy definitivně stává pravidelným hostem seriálu) a také nás čeká případ sériového vraha, který ostatky svých obětí pohazuje na dálniční přejezdy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář