Jdi na obsah Jdi na menu
 

Úvodní strana > Novinky > Novinky - listopad 2009


Sledovanost dílu 5x07 The Dwarf in the Dirt

Nová kniha od Kathy Reichs - Ďáblovy kosti

16.11.2009 | by gilly8


Dnes jsem v Praze vyrazila do Neoluxoru a co tam na mě nekouká z regálu. Nová kniha od Kathy Reichs - Ďáblovy kosti. No, neodolala jsem a hned jsem po ní sáhla:-). A tady je oficiální text z přebalu knihy:

"Po obrovském úspěchu své poslední knihy se Kathy Reichs – nejprodávanější autorka kriminálních příběhů, soudní antropoložka a producentka seriálu televizní stanice Fox Sběratelé kostí – vrací do města Charlotte v Severní Karolíně, kde se její hrdinka Temperance Brennanová zaplétá do příběhu plného voodoo, santeríe a satanismu a pokouší se zjistit totožnost dvou mladých obětí.

Při rekonstrukci starého domu objeví jeden z řemeslníků sklep, o jehož existenci neměl nikdo ani ponětí. Pod zemí se skrývá děsivá sbírka – kuře bez hlavy, zvířecí kosti a kotle plné korálů, pírek a dalších rituálních předmětů. Doprostřed tajné svatyně kdosi umístil lebku dospívající dívky.

Ve stejnou dobu si jiný muž vyjde k jezeru na procházku se psem. Na břehu nachází bezhlavé tělo dospívajícího chlapce.

Kdy ty děti zemřely? A kde? Našlo to děvče smrt v tmavém sklepě, anebo tam někdo jen přinesl jeho lebku? Jak to, že je chlapcovo tělo tak dobře zachovalé? Pod vedením známého kazatele a politika začínají občané města Charlotte obviňovat uctívače ďábla a stoupence kultu wicca. Všichni volají po pomstě a hon na čarodějnice začíná. U vyšetřování případu samozřejmě nemůže chybět ani soudní antropoložka Temperance Brennanová."

Zdroj: BBartPřidat.eu záložku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(KayTee, 17. 11. 2009 10:21)

Zrovna včera, když jsme byli na nákupu v Globusu, jsem si říkala, že už by mohla být venku tato kniha, ale tam ji neměli :-)