Jdi na obsah Jdi na menu
 

Hlasujte pro Davida jako nejvíc sexy upíra

Hlasujte pro Davida jako nejvíc sexy upíra

22.11.2008 | by gilly8


Online magazín People vyhlásil anketu o "Nejvíc sexy upíra", ve které nechybí ani David Boreanaz jako Angel, který se objevil v seriálu Buffy, přemožitelka upírů a posléze dostal možnost vystupovat ve vlastním seriálu. BTW pro mě bezkonkurenčně nejlepším českým webem o Buffy a Angelovi je Buffy-Angel.org, kde najdete popisy epizod, spoustu obrázků ze seriálů, wallpapery, články a rozhovory, videa, hudbu, mnoho povídek,...Je toho prostě hodně:-).

Ale abych se vrátila k výše zmíněné anketě - kdo je tedy Davidovou/Angelovou konkurencí? Zatím pro mě zatím nepochopitelně vede Robert Pattinson z připravovaného snímku Stmívání, který se točí podle velmi populární knihy (dnes již knižní série) od Stephanie Meyerové. Knihy si našly velkou čtenářskou základnu a nedá se jim upřít, že zvláště pro mladší publikum mají jistou atraktivitu. V knihách má být hlavní hrdina-upír božsky krásný, ovšem Robert Pattinson za tímto popisem notně zaostává (doufám, že jsem teď neurazila jeho fanynky, ale mě prostě přijde takový nedomrlý:-).

Takže...pokud máte rádi Angela - potažmo Davida - určitě zahlasujte, ať vyhraje ten nejlepší;-).

A abych nezapomněla - People také sestavil video s výčtem 100 nejvíce sexy žijících mužů a David v něm samozřejmě nesmí chybět. Ve videu se ale bohužel mihne tak rychle, že je těžké ho postřehnout. Najdete ho cca ve 44.vteřině.

Zdroj: People.com.Linkuj!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář