Jdi na obsah Jdi na menu
 BONES - 1.SÉRIE


1x01 Pilot – Úvodní díl
Seznamujeme se s hlavní hrdinkou seriálu, doktorkou Temperance Brennanovou, specialistkou na výzkum kostí, která se snaží pomáhat při řešení zločinů FBI a Národní bezpečnosti. V prvním díle Temperance pátrá po identitě oběti, jejíž kosterní pozůstatky se našly v rybníku. Avšak po zjištění její totožnosti a uvěznění vraha se ukazuje, že jde o politicky ožehavou záležitost. Více zde.

1x02 The Man in the S.U.V. – Muž v autě
Když při výbuchu automobilu, registrovaného na muže ze Středního Východu, zemře člověk, Tempe, Booth a její tým se vydají po stopách teroristy ve snaze zabránit mu v dalších vraždách. Více zde.

1x03 A Boy in the Tree – Kluk na stromě
Když se ve větvích stromu v areálu výběrové soukromé školy najde tlející tělo syna venezuelského ambasadora, jednoduchý případ se rychle změní v klubko lží, sexu a skándálu, zahrnujícího zaměstnance a studenty školy. Více zde.

1x04 The Man in the Bear – Muž v medvědovi
Brennanová a Booth cestují do státu Washington, aby vyšetřili smrt muže, jehož ruka byla nalezena v žaludku medvěda. Více zde.

1x05 A Boy in a Bush – Chlapec ve křoví
Booth požádá Brennanovou, aby pomohla lokalizovat a identifikovat pozůstatky šestiletého chlapce, Charlieho, který zmizel v místním nákupním centru. Více zde.

1x06 The Man in the Wall – Muž ve zdi
Když jsou Brennanová a Angela zadrženy při rvačce v tanečním klubu, Brennanová odstrčí dotěrného návštěvníka klubu na zeď, která se prorazí a odhalí mumifikované tělo a ukryté drogy. Více zde.

1x07 A Man on Death Row – Muž v cele smrti
Právní zástupce muže, drženého v cele smrti, požádá Bootha o pomoc, aby dokázal jeho nevinu předtím, než bude popraven. Booth souhlasí a poprosí Brennanovou a její tým, aby mu pomáhali.Více zde.

1x08 The Girl in the Fridge – Dívka v lednici
Brennanová se chystá na večeři se svým bývalým profesorem a milencem, když ji Booth požádá o pomoc při identifikaci pozůstatků mladé ženy, nalezené v chladničce. Více zde.

1x09 The Man in the Fallout Shelter – Muž v protiatomovém krytu
Brennanová a její tým jsou povoláni, aby identifikovali tělo muže, nalezeného v protiatomovém krytu. Zatímco zkoumají kosti, Zack náhodně odhalí smrtící houbu, která způsobí to, že tým zůstane zavřený v karanténě přes Vánoce. Více zde.

1x10 The Woman at the Airport – Žena z letiště
Brennanová a Booth vyšetřují nález částí těla ženy poblíž mezinárodního letiště v Los Angeles. Jejich zkoumání zpomaluje rozsáhlá plastická operace, kterou oběť podstoupila. Více zde.

1x11 The Woman in the Car – Žena v autě
Když se najde ohoželé tělo ženy v autě, jež nese stopy po únosu jejího dítěte, Brennanová a Booth podezřívají otce, Carla Deckera. Ale vše se zkomplikuje, když se ukáže, že Decker je člen programu na ochranu svědků. Více zde.

1x12 The Superhero in the Alley – Smrt superhrdiny
Brennanová a Booth vyšetřují původ rozložného těla, jež bylo nalezeno v postranní uličce a určí, že šlo o samotářského teenagera. Více zde.

1x13 The Woman in the Garden – Žena v zahradě
Booth a Brennanová jsou povláni k vyšetřování, když se v kufru člena gangu najde vykopaná mrtvola. Když je vyslýchán, střelba z kolem jedoucího auta mu umožní utéct. Booth a Brennanová sledují vodítka, která je dovedou k dalšímu prázdnému hrobu a do domu senátora, kde člen gangu dříve pracoval. Více zde.

1x14 The Man on the Fairway – Muž na golfovém hřišti
Brennanová a Zack ohledávají místo havárie malého letadla, které převáželo čínské diplomaty a jednu ženu. Na místě havárie Brennanová najde úlomky kostí, které nepatří ani jednomu z pasažérů, ale mohly by patřit muži, jež zmizel před pěti lety. Doktor Goodman nařídí týmu, aby pracoval čistě na případu čínských diplomatů, ale Brennanová se rozhodne vyšetřovat za jeho zády úlomky kostí. Více zde.

1x15 Two Bodies in the Lab – Dvě těla v laborce
Když se Brennanová rozhodne vyzkoušet on-line schůzku, stane se cílem střelby před místní restaurací, kde měla schůzka proběhnout. Následné vyšetřování odhalí, že střelec by mohl být napojen na jeden ze dvou případů, na kterých Brennanová pracuje. Více zde.

1x16 The Woman in the Tunnel – Žena v podzemí
Brennanová a Booth narazí na podzemní svět lidí bez domova, když objeví ostatky filmařky ve ventilační šachtě podzemního tunelu. Více zde.

1x17 The Skull in the Desert – Lebka v poušti
Během dovolené Angela nalezne v poušti lebku. Řekne Brennanové, ať jí pomůže s identifikací, protože se obává, že může patřit jejímu příteli, který zmizel s místní průvodkyní. Vyšetřování dovede tým k násilnickému příteli průvodkyně – místnímu šerifovi – a nakonec také k sbírce padělků. Více zde.

1x18 The Man with the Bone – Muž s kostí
Booth a Brennanová prozkoumávají místo, kde by mohl být pirátský poklad.Více zde.

1x19 The Man in the Morgue – Muž v márnici
Brennanová odjede do New Orleans, aby pomohla identifikovat oběti hurikánu Katrina. Další ráno se ale vzbudí ve svém hotelovém pokoji celá od krve a zbitá a nepamatuje si, co se stalo. Booth přijíždí, aby jí zkusil pomoci vzpomenout si. Když je nalezen zavražděný místní soudní lékař, Brennanová se stává hlavní podezřelou. Vyšetřování pak zavede Bootha a Brennanovou do světa voodoo. Více zde.

1x20 The Graft in the Girl – Kosti na prodej
Tým pomáhá dceři zástupce ředitele Sama Cullena – Amy – když se u ní objeví ojedinělá forma rakoviny plic poté, co jí je transplantována kostní dřeň. Booth a Brennanová zjistí, že není jedinou obětí této nemoci. Více zde.

1x21 The Soldier on the Grave – Vojákova smrt
Brennanová a Booth vyšetřují domnívanou sebevraždu na Arlingtonském národním hřbitově, ale brzy zjistí, že šlo o vraždu a že oběť byl voják, který sloužil v Iráku. Pátrání vede k mnoha nezodpovězeným otázkám o armádní jednotce, přičemž vše ukazuje na to, že šlo o krycí akci. Booth si připomíná svojí temnou minulost ostřelovače a hrůzy války, jež zažil. Více zde.

1x22 The Woman in Limbo – Žena ze záhrobí
Brennanová dostane na práci kosterní pozůstatky, které musí identifikovat, ale je zděšena, když zjistí, že patří její matce. Brennanová je tímto poznatkem zdrcená, protože nikdy nezjistila, co se jejím rodičům stalo poté, co před 15 lety zmizeli. Booth případ znovu otevře. Brennanová je šokovaná důkazy, které naznačují, že její rodiče by nemuseli být lidmi, za které je pokládala, a musí se vyrovnat s novými detaily o jejich minulosti a stejně tak i té své. Více zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

???

(gilly8, 11. 1. 2007 18:21)

Co je blbě napsaný? Asi mi něco uniklo..

B jako blbost

(booth, 11. 1. 2007 14:43)

Blbě napsany