Jdi na obsah Jdi na menu
 

Úvodní strana > Novinky > Novinky - duben 2009


UEmily Deschanel v show Jimmyho Fallona

Emily Deschanel v show Jimmyho Fallona

27.4.2009 | by gilly8


Minulý týden (24.4.2009) Emily Deschanel navštívila talk show Late Night with Jimmy Fallon. Spolu s Emily byl ve studiu ještě Neil Patrick Harris, kterého každý zná jako Barneyho Stinsona ze seriálu How I Met Your Mother. Na začátku videa je krátký klip z epizody 4x24 The Beaver in the Otter, která se ve čtvrtek večer vysílá v USA a pak už přichází krásná Emily. A co jsme se od ní dozvěděli?

  • Natáčení 4.série Bones skončilo ve středu 22.4.2009.
  • Ve finální epizodě si zahraje kapela Mötley Crüe (jak již víme) a Emilyina sestra Zooey jí pořád smskovala a volala, aby Emily vyzvěděděla o kapela všechno, co jde. Ale Emily na tohle není:-), takže nebyla moc úspěšná.
  • Emily bydlí se sestrou Zooey v dvojdomku (nebo lépe řečeno v "dvojbytě"), ale moc se nevidí. Často se potkávají jen mezi dveřmi, když jedna odchází a druhá přichází.
  • Natáčení postelové scény s Davidem Boreanazem pro Emily bylo trochu zvláštní, protože spolu pracují už čtyři roky a jsou kamarádi. Emily také vzpomíná na loňskou scénu s polibkem, kdy byla nervózní a pořád se musela smát.
  • A nakonec Jimmy Fallon zapojí Emily a Neila do scénky, ve které si vyzkouší fiktivní operaci. Na scénu přivezou figurínu, kterou operují a Neil se jí v jednu chvíli pokusí "udusit". Jimmy s Emily se pošťuchují (fyzicky, nejen slovně:-).

EDIT: VIDEO BYLO Z YOUTUBE STAŽENO STANICÍ NBC, TAKŽE MÁME SMŮLU.

EDIT č.2: Tak jsem našla druhou půlku videa na oficiálním webu NBC (odtud snad to video nestáhnou:-). Jde o výše zmíněnou operaci.

>>>PŘEJDĚTE NA VIDEO.

Zdroj: Bones SpoilersLinkuj!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář