Jdi na obsah Jdi na menu
 

Emily a Zooey: žena a děvče

Emily a Zooey: žena a děvče

31.1.2009 | by gilly8


Na webu Canoe.ca vyšel nový článek o Emily Deschanel a její sestře Zooey. A aby ti, kdo neumí anglicky, nebyli ochuzeni o jeho obsah, zde máte překlad celého článku:

Co se týká sesterského spojení, Emily a Zooey Deschanel pokrývají celé spektrum ženské existence. "Jednou někdo řekl, že Zooye je takové děvčátko a já zase ženská," vzpomíná Emily, která září v televizním seriálu Sběratelé kostí. "Je to už pár let zpátky a já byla tehdy ještě hodně mladá a vůbec jsem nechápala, co myslí tím, že jsem ženská?!"

Navzdory své prvotní negativní reakci na toto přirovnání, tomu později Emily porozuměla. 29letá Zooey, která se objevila ve filmech jako Yes Man (s Jimmem Carreym), Vánoční skřítek (s Willem Ferrellem) nebo Na pokraji slávy (s Kate Hudson) a také se věnuje své muzikantské kariéře, je neuvěřitelně roztomilá. A 32letá Emily, jejíž povedený seriál Sběratelé kostí vstoupil do 4.série na FOXu a Globalu a konečně se jí dostává respektu, jaký zasluhuje, je neuvěřitelně překrásná.

"Ucházela jsem se o role a dostávala ty, co byly psané pro 35leté už od doby, kdy mi bylo 23," přiznává Emily. "Takže na mě zjevně bude něco vyspělejšího, ať už je můj archetyp jaký chce. Mám hluboký hlas, možná je to tím."

Skutečnost, že Emily a Zooey jsou sestry prozrazují jejich oči. Ale v tom, jak se dostaly k herectví, se nemohou lišit více. Jednoduše vzato je Zooey komediální herečka, zatímco Emily se hodí spíše do klasických filmů. "Ráda bych byla klasickou herečkou, hned bych to brala," říká Emily. "Studovala jsem klasické herectví ve škole, studovala jsem i dvadlo, hrála jsem ve spoustě her. Takže díky za to. Ale ano, Zooey a já jsme dost odlišné."

"Je skvělé, že se mojí sestře tolik daří. Její album je neuvěřitelné a teď už natáčí další. V Yes Man jí to šlo moc dobře a film byl opravdu vtipný. Jsem na ni tak pyšná."

Emily a Zooey vyrůstaly v showbyznysu. Jejich otec je kameraman nominovaný na Oskara, takže se obě dívky často stěhovaly, když byly ještě malé a to je naučilo první lekce ze specifik zábavního průmyslu. "Viděly jsme to dobré i to špatné a je dobré nezapomínat, že to špatné jednou přijde," zmiňuje Emily. "Je to jako otáčející se dveře. Vejdete dovnitř, vyjdete ven, vejdete dovnitř, vyjdete ven, jste populární, nejste populární. Takže si važte toho, když se daří, ale uvědomte si, že to nevydrží navždy a nečekejte že to tak bude."

"Ano, pocházíme z rodiny, která pracovala u filmu, ale musely jsme se nadřít pro každou práci, kterou jsme získaly. Spousta lidí vyrůstá v zábavním průmyslu, ale to nic nezaručuje. Takže jsem moc ráda, když mi lidé říkají, jak se jim Sběratelé kostí líbí, protože na nich pracujeme opravdu poctivě."

Emily hraje doktorku Temperance Brennanovou, forenzní antropoložku s přezdívkou "Kostička". Pracuje na případech, které jí přináší zvláštní agent FBI Seeley Booth, jehož ztvárňuje David Boreanaz. Vztah mezi Brennanovou a Boothem - ať už jde o dramatičnost, humor nebo sexuální napětí - je to, díy čemu je seriál tak zajímavý. Seriál se během let zlepšuje a zlepšuje a přitahuje víc diváků, díky kterým přežil začátky vysílání, kdy hledal ten správný směr.

"Naši fanouškové s námi zůstávají díl od dílu. A teď nás dávají ve čtvrtek, což ukazuje velkou dávku důvěry od naší mateřské společnosti. Dívá se na nás víc lidí a z různých zdrojů se nám dostává pozitivních ohlasů, což je úžasné. Není to nezbytné, ale je to moc hezké."

"Neusínáme na vavřínech. David i já spolu každý víkend zkoušíme scény pro nadcházející týden. Bylo by snadné říct, 'Vždyť už točíme 4.sérii, tak víme, co děláme.' Ale tohle my nikdy nevíme."

Ovšem vzato z druhé strany, ať už ženy či dívky, Emily a Zooey ví naprosto přesně, co dělají.

Zdroj: Obsessed with BonesLinkuj!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

online

(jaaa, 1. 5. 2009 13:08)

nevite pls nekdo, kde se na pocitaci da na sberatele divat?