Jdi na obsah Jdi na menu
 

David v show Bonnie Huntové

20.9.2008 | by gilly8


David Boreanaz vystoupil 17.září 2008 v show Bonnie Huntové. Působil velmi uvolněně a celá show probíhala v humorném duchu. David třeba radil Bonnie s randěním. Také se zmiňuje o svém otci, který dělá moderátora v přespovědi počasí. Vzpomíná, jak to jako malý nesnášel, protože vždycky když šli ve škole hrát fotbal a pršelo, tak si ho kluci dobírali a házeli po něm láhve. David nezapomíná ani na maminku a zpětně oceňuje její "povolání" matky v domácnosti.
Velmi vtipné je Davidovo podání vztahu syna k náboženství. Poprvé prý šel do církevní školy a strašně se tam těšil, protože pak bude moci v kostele dostávat hostie, které chtěl dříve ochutnat, ale nebylo mu to dovoleno. A společně s Bonnie si pak notují o víře a neustálém pocitu viny.
Co mě ale hodně překvapilo je to, co David říká o své matce – prý pochází z Československa – konktétně že je Slovenka (schválně se podívejte na čas 6:34 a uslyšíte to sami)!!! Věděla jsem, že je slovanka, ale nenapadlo by mě, že je ze Slovenska... no a tatínek je pro změnu Ital, takže jeho domácí prostředí bylo opravdu velmi pestré.

A zde máte video s celým Davidovým vystoupením:Zdroj: Youtube.Linkuj!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář