Jdi na obsah Jdi na menu
 

Úvodní strana > Novinky > Novinky - květen 2010


Co čeká herce z Bones o prázdninách?

Co čeká herce z Bones o prázdninách?

16.5.2010 | by gilly8


Konec 5.série Bones je nadohled a tak se hercům ze seriálu uvolní ruce pro další projekty. Co vlastně David, Emily a další dělají o prázdninovém volnu? Jaké filmy točí či čekají na jejich vydání?

Emily Deschanel

Emily právě natáčí film The Perfect Family. Spolu s ní se v hlavních rolích objeví Kathleen Turner (Válka Roseových, Honba za diamantem), Jason Ritter (Joan of Arcadia, Spolužáci), Michael McGrady (Daybreak, Southland, Bones 3x11) a Richard Chamberlain (Muž se železnou maskou, Hrabě Monte-Christo, Tři mušketýři). Zahraje si úspěšnou lesbickou právničku, která otěhotní a řeší problém, jak se sblížit se svou katolickou matkou (Kathleen Turner). Jason Ritter si zahraje jejího bratra. Režíruje Anne Renton (IMDb), produkují Cora Olson a Jennifer Dubin. Michael McGrady o natáčení píše blog a zmiňuje se i o Emily: "Emily je roztomilá a má velké oči jako její mladší sestra Zooey. Nemá daleko ke smíchu a je velmi laskavá."

David Boreanaz

O Davidovi se v souvislosti s novými projekty moc nemluví. Na IMDb u jeho jména stále figuruje snímek Sub-Mariner. Nicméně ani film samotný není jistý, natož pak to, že se v něm David objeví. Takže David bude zřejmě trávit léto s rodinou a žehlit svou nevěru;-).

TJ Thyne

TJ stále čeká na vydání svého filmu The Pardon s Jamie King (Pearl Harbor, Sin City). Zahrál si zde roli otce Richarda. A děj? Toni Jo Henry (Jamie King) je v den svatého Valentýna roku 1940 zatčena a obviněna z vraždy muže poté, co se pokazil plán na vykradení banky, jež jí měl pomoci dostat z vězení jejího muže usvědčeného z vraždy. S pomocí dvou nezkušených právních zástupců Toni Jo bojuje o svůj život v systému, který stojí proti ní. Díky své kráse se Toni Jo okamžitě stává známou celebritou, poutající pozornost médií. Film je příběhem o lásce a zoufalství, naději a vykoupení, o ženě, která byla jako jediná zástupkyně svého pohlaví popravena elektrickým proudem ve státě Louisiana. Dále se TJ objeví ve filmu Shuffle. Obsah není k dispozici, film je v postprodukčním stádiu a TJ se zde spíše jen mihne. A do třetice zřejmě nejzajímavější dílko v TJově aktuální filmografii - The Last Full Measure s Brucem Willisem, Morganem Freemanem, Laurencem Fishburnem či Andy Garciou. Obsah: Ambiciózní vládní úředník dostane přidělený úkol, který může pošramotit jeho pečlivě budovanou kariéru. Má sestavit již dlouho nedokončenou zprávu o tom, zda by nejvýznamnější národní cena za statečnost měla být po 40 letech udělena padlému hrdinovi. Jeho vyšetřování změní život jemu, ale i dalším, kterých se jeho pátrání týká. Film je nyní v produkci. Nicméně zprávy o natáčení nejsou žádné.

Michaela Conlin nic nového neplánuje, Tamara Tylor by se měla s TJ Thynem objevit ve filmu Shuffle a J.F.Daley má pár projektů v přípravné fázi (viz IMDb), ale nic aktuálně netočí. Zdá se, že se všichni soustředí na seriál Bones / Sběretelé kostí:-). Což je jen dobře, protože alespoň nehrozí, že bychom o někoho z herců mohli v průběhu dalšího natáčení přijít.

Zdroj: Zap2itPřidat.eu záložku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář