Jdi na obsah Jdi na menu
 

5x06 Název epizody: 5x07 Dwarf in the Dirt | Trpaslík v blátě

Datum vysílání: 12.listopadu 2009 - FOX – 8:00-9:00


"Booth s Brennanovou vyšetřují smrt miniaturního muže."

Obsah:

Booth, který stále trpí vedlejšími efekty po operaci mozku, má být v FBI opětovně certifikován k používání střelné zbraně. Problém je, že jeho muška není tak přesná, jako bývala před operací.

Mezitím jeffersonský tým ohledává ostatky muže malého vzrůstu, které byly objeveny v podzemním průchodu. Oběť - Bryce DaFonte, také známý jako "Železný skřítek" - se účastnila oblíbené wrestlingové ligy, ale popularita mu zadělala na spoustu nepřátel. A to včetně zahořských soupeřů a odvrhlé milenky, přičemž každý mohl stát za jeho úmrtím.


Hrají:

Emily Deschanel /Dr. Temperance Brennan/, David Boreanaz /Zvláštní agent FBI Seeley Booth, TJ Thyne /Dr. Jack Hodgins/, Michaela Conlin /Angela Montenegro/, Tamara Taylor /Dr. Camille "Cam" Saroyan/ John Francis Daley /Dr. Lance Sweets/.


Dále hrají:
Stephen Fry /Dr. Gordon Wyatt/; Ryan Cartwright /Vincent Nigel-Murray/; Dan Castellaneta /Důstojník Novarro/; Debbie Lee Carrington /Gidget Jonesová/; Everette Wallin /Carson/; Jeremiah W. Birkett /George Alano/; David Norona /Derek DaFonte/; Wynn Everett /Nicole DaFonteová/; Martin Klebba /Todd Moore/. 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář