Jdi na obsah Jdi na menu
 

222Název epizody: 2x22 Stargazer in a Puddle / Tulačka po hvězdách

Datum vysílání: 16.5.2007 – FOX – 8:00-9:00




Tým vyšetřuje případ zavražděné ženy s neobvyklou genetickou nemocí; Brennanová se opět setkává se svým otcem a koná se svatba Angely a Hodginse.

Ve stánku s potravinami jsou nalezeny rozložené tělesné pozůstatky, domněle přisuzované mladé, zhruba 10-leté dívce. Angelina obličejová rekonstrukce však odhalí tvář, patřící zhruba 80-leté ženě a ne dítěti. Ale tým zjistí, že oběti bylo ve skutečnosti 22 let a trpěla degenerativním zrychleným stárnutím.
Vyšetřování dovede Brennanovou a Bootha k matce oběti, která je ukáže prstem na místního domovníka. Jelikož však nemá definitivní důkaz, musí tým prošetřit, kdo by mohl usilovat o živo bezbranné ženy. Případ se po emocionální stránce velmi dotkne Brennanové.
Mezitím se otec Brennanové, Max Keenan, znovu objeví v jejím životě a pokusí se s ní spojit, aby jí sdělil informace o její minulosti a ona sama je překvapena svou reakcí.
Hodgins a Angela chystají svatbu a Brennanová a Booth vystupují jako svědkové. Ne vše ale vyjde, tak jak bylo plánováno.



Hrají:

Emily Deschanel /Dr. Temperance Brennan/, David Boreanaz /Zvláštní agent FBI Seeley Booth, TJ Thyne /Dr. Jack Hodgins/, Michaela Conlin /Angela Montenegro/, Eric Millegan /Zack Addy/; Tamara Taylor /Dr. Camille "Cam" Saroyan/.


Dále hrají:

Ryan O’Neal /Max Keenan/; Patricia Belcher /Asistentka Státního návladního Caroline Julianová/; Roxanne Hart /Cynthia Coleová/; Billy F. Gibbons /Billy F. Gibbons/; Eric Stonestreet /Washingtonský policista/; Joe Nieves /Joe Mellon/; Hallock Beals /Steve Brown/; Larissa Miller /Ruth Keenanová/; Cleo King /Ministr Sheila/; Travis Brorsen /Státní zaměstnanec/.



  • Foto 220Fotogalerie



  • EpizodySeznam epizod


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Konec tohoto dílu

(gilly8, 25. 10. 2007 10:52)

Ne, nevzali:-). Řekla bych, že ten konec byl trochu nadsazený, abychom si mohli něco domýšlet..

Konec tohoto dílu

(Fanynka, 25. 10. 2007 9:18)

Moc pěkný web :) ,chtěla bych se zeptat,včera dávali na primě tento díl, a konec byl pro mě trošku zmatený,vzali se Booth s kůstkou? .. protože bylo dost jasné že o tom přemýšlí.... Děkuji za odpověd

Svadba

(Léna, 14. 10. 2007 10:58)

Já bych chtela aby se vzali Temperanca Brenenová a Bůt Síry!!

Jak to dopadne?

(Ivča, 8. 8. 2007 18:38)

Jak ta epizoda teda skončí, jsem hrozně zvědavá:-)

cchhhftz

(Maja, 7. 5. 2007 18:01)

nepujde to tak hladce ja si myslim ze oni tam daju ze pokracovani nabuduce ci neco take aby to vydrzalo i do dalsich serii

cliffhanger?

(gibby, 26. 4. 2007 22:23)

Já se docela bojím, aby to celé nedopadlo nějak špatně :-( Sice bych moc ráda klidnou svatbu Angely a Jacka, ale co si budeme nalhávat - pokud chtějí pořádný cliffhanger a šokující závěr, aby lidi nalákali na další sérii - tak to asi nepůjde tak hladce :-( No, budu doufat.