Jdi na obsah Jdi na menu
 

217Název epizody: 2x17 Priest in the Churchyard / Kněz na hřbitově

Datum vysílání: 28.3.2007 – FOX – 8:00-9:00"Když se kostelní hřbitov stane ohniskem vyšetřovaného zločinu, tým začíná pátrat po tajemství svaté půdy. "

Uprostřed noci praskne na historickém hřbitově Svaté Agáty vodovodní potrubí a zanechá hřbitovní půdu posetou rakvemi a jejími tichými obyvateli. Brennanová je povolána, aby ostatky identifikovala a pomohla vrátit těla na svá místa.
Otec Matt - čerstvě dosazený kněz - informuje Brennanovou a Zacka, že poslední pohřeb se na tomto hřbitově konal před více než 50ti lety, ale Brennanová najde lebku pohřbenou před méně než pěti lety, což ji dovede k domněnce, že zde někdo zakopal tělo, aby zakryl vraždu.
Poté, co se setkají s odporem ze strany haštřivého hlavního kněze - Otce Donlana - Brennanová a Zack označí posvěcenou půdu za místo činu. Vezmou ostatky do Jeffersonského úseku, kde Bootha urazí Tempin nedostatek úcty k jeho náboženské víře a také víře dalších lidí, a oba pak bojují o návrat jejich vzájemného souladu, který byl narušen od doby, co Sully odešel. Booth trvá na tom, aby s ním Brennanová navštívila jeho terapeuta - Dr. Wyatta - v naději, že Wayatt může jejich vztahu pomoci a vrátit tak věci zpět do normálu.
Mezitím se romance mezi Hodginsem a Angelou rozhořívá ještě víc a Hodgins udělá obrovský krok, aby jejich vztah urychlil, což Angelu naprosto odzbrojí.
Booth a Angela se vrátí do kostela, aby rozdali náčrty neidentifikované oběti vraždy ze hřbitova a mladý farník na skice identifikuje předchozího farního kněze, kterého nedávno nahradil otec Matt. Když otec Matt záhadně onemocní, Brennanová a Booth se snaží vypátrat více o zmizení zavražděného kněze a zjistit, kdo si hraje na Boha a bere do vlastních rukou životy druhých.Hrají:

Emily Deschanel /Dr. Temperance Brennan/, David Boreanaz /Zvláštní agent FBI Seeley Booth, TJ Thyne /Dr. Jack Hodgins/, Michaela Conlin /Angela Montenegro/, Eric Millegan /Zack Addy/; Tamara Taylor /Dr. Camille "Cam" Saroyan/.


Dále hrají:

Stephen Fry /Gordon Wyatt/; George Coe /Otec William Donlan/; David Burke /Otec Matthew Sands/; Wendy Braun /Lorraine Berginová/; Johnny Lewis /Enzo Falcinella/; Soren Fulton /James Levay/; William Jonathan Georges /Tony/.  • Foto 217Fotogalerie


  • Trl 217Trailer


  • EpizodySeznam epizod


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář