Jdi na obsah Jdi na menu
 

210Název epizody: 2x10 The Headless Witch in the Woods / Bezhlavá čarodějnice v lese

Datum vysílání: 29.11.2006 – FOX – 8:00-9:00pm; 8.8. 2007 - TV PRIMA - 21:10Brennanová a Booth musí odhalit několik století starou legendu, aby vyřešili vraždu mladého studenta filmařství.

Když je ve washingtonských lesích objeveno bezhlavé tělo mladého muže spolu s videokamerou plnou dokumentárních nahrávek, Brennanová a Booth jsou přivoláni, aby určili identitu rok starých ostatků a zjistili, zda byla spáchána vražda. Když se prokáže, že tělo patří studentovi filmu na Virginské univerzitě Grahamu Hastingsovi, který před rokem zmizel, když natáčel dokument o místní legendě - o ženě, jež byla považována za čarodějnici, která setnula hlavu každému, kdo se na ni opovážil pohlédnout. V záhadném sledu podobných okolností Brennanová a její tým zjistí, že Graham byl sťat sekyrou. Po prozkoumání tmavé, chaotické a roztřesené nahrávky z Grahamovy kamery se Brennanová a Booth dozví, že v lese byli s Grahamem v době jeho zmizení další dva lidé. DNA na sekyře, kterou byl Graham zabit odhalí šokující identitu vraha. Mezitím se Brennanová spřátelí s Grahamovým bratrem Willem, když zjistí, že byl též sirotek, avšak přátelství rychle vezme za své, když je odhalena pravda o vraždě jeho bratra.


Hrají:

Emily Deschanel /Dr. Temperance Brennan/, David Boreanaz /Zvláštní agent FBI Seeley Booth, TJ Thyne /Dr. Jack Hodgins/, Michaela Conlin /Angela Montenegro/, Eric Millegan /Zack Addy/; Tamara Taylor /Dr. Camille "Cam" Saroyan/.


Dále hrají:

Kristoffer Polaha /Will Hastings/; Jake Richardson /Brian Andrews/; Michael Trevino /Graham Hastings/; Amanda Fuller /Lori Mueller/; Terrell Clayton /Doug Edison/; Joshua Leonard /Nate Gibbons/; Angel Oquendo /zdravotní sestra/; Kip Garwood /mladý muž/.  • Foto 210Fotogalerie


  • Trl 210Trailer


  • EpizodySeznam epizod

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář