Jdi na obsah Jdi na menu
 

ObrazekNázev epizody: 2x08 The Woman in the Sand / Žena v písku

Datum vysílání: 8.11.2006 – FOX – 8:00-9:00; 25.7.2007 - TV PRIMA - 21:10


"Brennanová a Booth objeví vrahovo opuštěné pohřebiště a vydají se pátrat pod skrytou identitou jako hráči na vysoké noze."

Obsah:

Když jsou v poušti poblíž Las Vegas objeveny pohřbené kosterní pozůstatky Masona Robertse, federálního žalobce, který zmizel před 5 lety, Booth a Brennanová pojmou podezření, že jeho smrt může mít na svědomí mafie. Počet těl nalezených v poušti se zvyšuje, když je supi dovedou k novějším pozůstatkům mladé ženy, ležících jen několik metrů opodál. Booth se domnívá, že obě úmrtí může mít na svědomí stejná osoba, ale ženina zranění dovedou Brennanovou k víře, že trpěla dlouhouo dobu domácím násilím a že za její smrt je zodpovědný její manžel. Brennanová a Booth vyslýchají ženina manžela, který popírá, že by svou ženu zranil, ale navede je na Las Vegaského vymahače dluhů. Když je neznámý tip dovede do světa gamblerství a nelegálních bojových zápasů, začnou se Booth a Brennanová vydávat za bohaté hráče. Booth zkusí štěstí v ringu a riskuje život v zoufalé snaze odkrýt záhadu nalezených těl.


Hrají:

Emily Deschanel /Dr. Temperance Brennan/, David Boreanaz /Zvláštní agent FBI Seeley Booth, TJ Thyne /Dr. Jack Hodgins/, Michaela Conlin /Angela Montenegro/, Eric Millegan /Zack Addy/.


Dále hrají:

Guest cast: Tamara Taylor /Dr. Camille “Cam” Saroyan/; Nelson Lee /Zvláštní agent Eric Zhang/; Chad Todhunter /Don Morgan/; John Marshall Jones /Joe Noland/; Karl Makinen /Frank “Frankie” Daniels/; Joe Cortese /Lou Mackey/; Shontae Saldana /Marisol Diaz/; Theo Rossi /Nick Arno/; Aaron D. Spears /Agent Walt Sugarman/; Dawn Maree /Dealer/; Jason Windt /Pit Boss/; Tom Billett /rozhodčí/.  • Img 208Fotogalerie


  • 208 TRL

    Trailer


  • EpizodySeznam epizod