Jdi na obsah Jdi na menu
 

ObrazekNázev epizody: 2x05 The Truth in the Lye / Pravda v louhu

Datum vysílání: 27.9. 2006 - FOX - 8:00-9:00 PM; 4.7.2007 - TV Prima - 21:10

 

"Když jsou objeveny hrůzostrašné pozůstatky muže, rozpouštějící se ve vaně plné chemikálií, Tempe a Bootha dovede vyšetřování případu až k dvěma ženám se stejným motivem k vraždě."

 

Obsah:

Poté, co se Booth vyspí se svjí bývalou přítelkyní Rebeccou, zavolá mu Tempe s informacemi o nejnovějším přápadu a Booth souhlasí se setkáním na stavební parcele obytných bytů. V částečně rozestavěné bytové jednotce objeví ohavné pozůstatky muže, rozpouštějícího se ve vaně plné čistících prostředků pro domácnost.

Když určí, že obět trpěla lámavostí kostí, prohledají databázi obětí této nemoci, z nichž všechny jsou děti, a doufají, že když je jedno po druhém navštíví, naleznou spojení k mrtvému muži. Oba pátrají oděleně a když se vrátí s potvrzením mužovy identity, uvědomí si, že žil dvojí život s dvěma různými rodinami.

To, co se zprvu zdá jako jasný případ žárlivosti a pojistného podvodu, nabere obrat a nová vodítka zavedou Tempe a Bootha úplně jiným směrem k třetímu podezřelému.

 

Hrají:

Emily Deschanel /Dr. Temperance Brennan/, David Boreanaz /Zvláštní agent FBI Seeley Booth, TJ Thyne /Dr. Jack Hodgins/, Michaela Conlin /Angela Montenegro/, Eric Millegan /Zack Addy/.

 

Dále hrají:

Tamara Taylor /Dr. Camille "Cam" Saroyan/; Jessica Capshaw /Rebecca Stinson/; Bruce Nozick /Pete Valero/; Melinda McGraw /Gayle Seaver/; Bridger Palmer /Ray Seaver/; Susan Santiago /Lila Turner/; Nathan Dean /Agent Charlie/; Lamont Thompson /policista/; Keri Lynn Pratt /Chloe Daniels/.

  • Fotogalerie 2x05Fotogalerie

 

  • Trailer 2x05Trailer

 

  • Seznam epizodSeznam epizod