Jdi na obsah Jdi na menu
 

ObrazekNázev epizody: 2x04 The Blonde in the Game / Blondýna ve hře (a.k.a. The Girl on the Run / Dívka na útěku)

Datum vysílání: 20.9.2006 - FOX - 8:00-9:00; 27.6,2007 - TV Prima - 22:15

  
"Tempe a její tým měří síly se sériovým vrahem, aby zachránili život mladé dívky."
 

Obsah:

Chvíli poté, co Booth a Tempe vykopou kosterní pozůstatky mladé dívky, začne být jasné, že nemají co k dočinění s běžným případem vraždy. Hodgins, Zack a Cam to potvrdí v laboratoři, když zjistí, že příčina smrti ukazuje přímo k Howardu Eppsovi - usvědčenému sériovému vrahovi, který je již několik let v cele smrti.
Tempino dřívější svědectví v jeho případě dalo Eppsovi odklad popravy. Booth vyslýchá Eppse, na první pohled bez úspěchu, ale když se objeví stopa na mrtvé dívce, která je dovede k dalšímu tělu - jen týden starému - uvědomí si, že Epps je nutí hrát smrtící hru.
Jak se počet mrtvých zvyšuje, Tempe a její tým bojují, aby rozluštili Eppsova šifrovaná vodítka, v zoufalé snaze najít jeho chladnokevného spojence. Tým se dostane ještě více pod tlak, když odhalí, že poslední oběť může být stále ještě naživu a zbývá jí jen pár hodin života.
Jak ubíhají drahocené minuty, Tempe a jeji tým musí otestovat své schoposti a čelit svému strachu, aby zachránili dívčin život.
 
Hrají:

Emily Deschanel /Dr. Temperance Brennan/, David Boreanaz /Zvláštní Agent FBI Seeley Booth/, TJ Thyne /Dr. Jack Hodgins/, Michaela Conlin /Angela Montenegro/, Eric Millegan /Zack Addy/.
 
Dále hrají:

Tamara Taylor /Dr. Camilla "Cam" Saroyan/; Heath Freeman /Howard Epps/; Christie Lynn Smith /Caroline Epps/; Rodney Lane Holland /Gil Lappin/; Dohn Norwood /Ranger/; Irene Roseen /Sestra Karen Dunne/; Jim Jansen /Grant Hathaway/; Gregory Scott Cummins /Henry Gerber/; Tarah Paige /Helen Majors/.

 

  • Fotogalerie 2x04 Fotogalerie

 

  • Trailer 2x04Trailer

 

  • Seznam epizodSeznam epizod