Jdi na obsah Jdi na menu
 

111Název epizody: 1x11 The Woman in the Car / Žena v autě

Datum vysílání: 1.2.2006 – FOX – 8:00-9:00; 14.3.2007 - TV PRIMA - 22:15"Ostatky ženina ohořelého těla dovedou Brennanovou a Bootha na stopu jejího uneseného dítěte."

Když se najdou ohořelé zbytky ženského těla v autě se znaky únosu jejího syna, Brennanová a Booth podezřívají otce, Carla Deckera. Ale vše se zkomplikuje, když se ukáže, že Decker je součástí programu na ochranu svědků. Za dva dny má svědčit před velkou porotou proti společnosti, kde pracoval. Ta zasílala vadné tělesné štíty do Iráku.
Decker má podezření, že jeho bývalí šéfové zabili jeho manželku a unesli mu syna, aby ho umlčeli. Když je Boothovi zasláno šokující vodítko jako varování, Brennanová využije svých znalostí a na základě tohoto vodítka je schopná určit lokaci únosce a všichni pak spěchají zachránit chlapcův život.Hrají:
Emily Deschanel /Dr. Temperance Brennan/, David Boreanaz /Zvláštní agent FBI Seeley Booth, TJ Thyne /Dr. Jack Hodgins/, Michaela Conlin /Angela Montenegro/, Eric Millegan /Zack Addy/, Jonathan Adams /Dr. Daniel Goodman/.Dále hrají:
John M. Jackson /Sam Cullen/; Zeljko Ivanek /Carl Decker/; Jake Cherry /Donovan Decker/; Marc Jablon /Asistent státního návladního Weeks/; Suzanne Cryer /Agent Pickering/; Jaime Ray Newman /Stacy Goodyearová/; Sarah Ann Schultz /Maria Semovová/; Lawrence Pressman /Trent Seward/; Alexa Fischer /Sharon Pomeroyová/; Ben Parrillo /Zvláštní agent Stone/.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář