Jdi na obsah Jdi na menu
 

1x03 A Boy in a Tree

103 Název epizody: 1x03 A Boy in a Tree / Kluk na stromě

Datum vysílání: 27.9.2005 – FOX – 8:00-9:00; 17.1.2007 - TV PRIMA - 22:15


 


"Smrt studenta exkluzivní soukromé školy dovede Brennanovou a Bootha k přesvědčení, že za vším je zástěrka s mezinárodním přesahem."
 

Když je objeveno tělo syna venezuelského ambasadora, visící na stromě v areálu exkluzivní soukromé školy, jsou k vyšetřování povoláni Dr. Temperance Brennanová a agent Seeley Booth. Příčinou smrti se zdá být sebevražda, ale Booth a Brennanová mají podezření, že vše mohlo být úplně jinak. Při spolupráci s Brennanovou není Boothovi příliš příjemné, že se do vyšetřování mimo laboratoř zapojují i další členové Tempina týmu.
Když se Brennanová a její tým prokousávají hloub a hloub do případu a do možností, jak zemřel ambasadorův syn, spolu s Boothem pak odhalí nejen vraha, ale i nepěkné klubko sexu, lží a skandálních zjištění, do kterého jsou zapleteni zaměstnanci školy, studenti a rodiče.


 

Hrají:
Emily Deschanel /Dr. Temperance Brennan/, David Boreanaz /Zvláštní agent FBI Seeley Booth, TJ Thyne /Dr. Jack Hodgins/, Michaela Conlin /Angela Montenegro/, Eric Millegan /Zack Addy/.


 

Dále hrají:
Jose Zuniga /Mickey Santana/; Heavy D. /Shapiro/; Bryan Fox /stráž/; Patrice Quinn /šerif Roach/; Mark Totty /Sanders/; Tom Dugan /ředitel Ronson/; Marlene Forte /ambassaor Olivos/; Carlos Cervantes /Oraldo/; Samual Carman /Nestor/; Toby Hemingway /Tucker Pattison/; Tom Schmid /pan Pattison/; Kristin Carey /paní Pattisonová/; Mandy June Turpin /Dawn St. Jamesová/.


  

 

Náhledy fotografií ze složky 1x03 A Boy In A Tree

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář